CES 2016: سامسونگ درایو پرتابل SSD T3 را با فضای 2 ترابایتی و سرعت 450Mbs پرده‌برداری کرد

CES 2016: سامسونگ درایو پرتابل SSD T3 را با فضای 2 ترابایتی و سرعت 450Mbs پرده‌برداری کرد

- دراخبار تکنولوژی
117
۰

شرکت سامسونگ از حافظه ذخیره سازی پرتابل یا قابل حمل SSD با نام SSD T3 پرده‌برداری کرد که دارای فضای ذخیره‌سازی 2 ترابایتی بوده و سرعت انتقال داده‌ها در آن 450 مگابایت بر هر ثانیه است که شامل هردوحالت خواندن و نوشتن نیز می‌شود، از لحاظ دیگر با سرعت گفته شده توانایی انتقال اطلاعات را در هردو حالت کپی کردن از دستگاه یا کپی کردن به دستگاه را دارد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

این حافظه SSD تنها 51 گرم وزن دارد که با فضای ذحیره‌سازی  250GB, 500GB, 1TBیا 2TB نیز در دسترس است و همچنین توسط چند سیستم عامل نیز پشتیبانی می‌شود. برای این دستگاه یک اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد که مدیریت فایل‌ها و رسانه‌ها را ساده تر از گوشی هوشمند امکان پذیر می‌کند.

Soo Kim که مدیر ارشد برند‌های حافظه است درباره این حافظه پرتابل SSD گفته‌هایی را منتشر کرد که به شرح زیر است:

پس از راه‌اندازی SSD T1 پرتابل در سال 2015 سرانجام به نسخه T3 رسیدیم که ارتقا قابل توجهی را نیز داشته است که البته این پیشرفت‌ها بر اساس نیاز‌های مشرتیان ما، بازخوردها و دنیای تجارت است. این حافظه جدید SSD محکم و سبک ساخته شده است و با ارائه سرعت فراوان همچنین ویژگی‌های امنیتی نیاز اکثر کاربران را برطرف خواهد کرد.

درایو SSD T3 با این حافظه و سرعت فوق العاده می‌تواند موفقیت جدیدی را در بازار سخت افزاری به وجود آورد. متاسفانه هنوز تاریخ عرضه و قیمت آن مشخص نشده است اما به محض انتشار جزئیات بیش تر ما شما را در تکفارس مطلع خواهیم کرد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را