منتظرکنفرانس I/O در 18 می توسط گوگل باشید

منتظرکنفرانس I/O در 18 می توسط گوگل باشید

18 می در شهر بزرگ سان فرانسیسکو ایالات متحده آمریکا روزی برزگ در عرصه فناوری است روزی که قرار است غول بزرگ تکنولوژی یعنی شرکت گوگل از دستاورد های خود در یک سال رو نمایی کند و آنهایی را که رو نمایی شده اند به نمایش در آورد جهت خواند خبر با تک فارس همراه باشید.

مدیرعامل گوگل امروز طی پستی که با اکانت گوگل پلاس خود منتشر کرد اعلام نمود که امسال کنفرانس I/O گوگل از 18 تا 22 می در آمفی تئاتر ساحلی مانتِین ویو برگزار می شود که یک محل زیبا و بزرگ است.

هر ساله در ماه می این کنفرانس برگزار می شود و فرصتی برای علاقه مندان به شرکت گوگل و همچنین علاقه مندان به دنیای اینترنت و فناوری است فرصتی که در هیچ کنفرانس علمی پیش نخواهد آمد البته این کنفرانس آنچنان هم ارزان نیست و سال گذشته هر فرد برای ورود به بخش علمی باید 300 دلار هزینه می‌کرد وبرای ورود به بخش کنفرانس 900 دلار هزینه داشت که برای دیدن کل این کنفرانس باید 1200 دلار هر فرد هزینه می‌کرد حال باید دید مسئولان شرکت گوگل برای هر بخش و کل بخش های این نمایشگاه چه قیمتی را در نظر گرفته اند و مهلت خرید بلیط ها تا چه زمانی است؟

همچنین در کنفرانس 2015 گوگل پیش نمایش اندروید M و همچنین مارشمالو را نشان داد. امسال این کنفرانس در آمفی تئاتر در یک فضای باز اجرا می شود. احتمالا گوگل قصد دارد چیزی در خصوص خودرو را معروفی کند و یا شاید امسال شاهد هواپیمای بی سرنشین گوگل در طول کنفرانس باشیم چرا که نیاز به یک فضای گسترده داشته تا عنوانی بزرگ و عظیم را به همگان نشان دهد.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دوربین دوگانه در هوآوی P9 طبق تصاویر تایید شد

هوآوی را باید یکی از موفق ترین و