تا شهریور سال آینده خبری از اپل واچ 2 نیست

تا شهریور سال آینده خبری از اپل واچ 2 نیست

شرکت اپل پس از عرضه جهانی اپل واچ رکورد خوبی را در میان بازار ساعت‌های هوشمند از آن خود کرد، اکنون مدتی است که در دنیای مجازی خبرهایی درباره نسخه دوم این دستگاه یا اپل واچ 2 منتشر شده است. اکثر طرفداران منتظر معرفی شدن رسمی اپل واچ 2 در بهار آینده بودند، اما باتوجه به گزارش‌های جدید شرکت اپل قصد معرفی کردن این ساعت هوشمند را تا اواخر تابستان جاری ندارد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

همانطور که می‌دانید شایعات اخیر خبر از پرده‌برداری اپل واچ 2 را در بهار جاری می‌دادند اما به گفته TechCrunch این خبر واقعیت ندارد و در واقع دستگاه نام برده شده در طول ماه سپتامبر سال جاری میلادی برابر با شهریور سال آینده شمسی معرفی می‌شود و همچنین در پاییز پای خود را به بازار باز می‌کند. به هر حال انتظار می‌رود که این عمل همزمان با مغرفی آیفون 7 صورت گیرد.

رسانه TechCrunch معتقد است که اپل در سال جاری میلادی اپل واچ 2  را به عنوان اولین وسیله جانبی این سال برای آیفون  آماده می‌کند. اگرچه تاکنون هیچ جزئیاتی از مشخصات و ویژگی‌های این ساعت هوشمند منتشر نشده است اما انتظار می‌رود دسته اصلی دستگاه مجهز به وسایل جانبی مانند دوربین باشد، البته بسیاری از طرفداران بر این باورند که بهتر است اپل تمرکز خود را بر روی عمر باتری دستگاه بگذارد.

از سوی دیگر هم تاریخ عرضه نسخه بعدی فاصله زمانی مناسبی را دارد چراکه از خستگی کاربر در استفاده از نسخه قبلی جلوگیری می‌کند و همچنین اولین اپل واچ تنها 8 ماه بود که روانه بازار شد، این دستگاه هنوز هم می‌تواند در فروش پا برجا باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را