گوشی هوشمند لومیا 650 ماه آینده معرفی می‌شود

گوشی هوشمند لومیا 650 ماه آینده معرفی می‌شود

شرکت مایکروسافت علاوه بر زمینه سیستم عامل پس از وارد شدن به دنیای گوشی‌های هوشمند و ارائه دستگاه‌های ویندوزی محبوبیت خوبی را بین کاربران کسب کرده است، البته این عمل می‌تواند به لطف سیستم عامل ویندوز باشد. در طول چند هفته گذشته شایعات متعددی درباره گوشی هوشمند لومیا 650 که محصول آینده مایکروسافت است منتشر شده است و اکنون با توجه به شایعات جدید دستگاه فوق قرار است که در اول فوریه برابر با 12 بهمن ماه به صورت رسمی معرفی می‌شود. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

اگرچه لومیا 650 دارای مشخصات بالایی نیست و از دسته گوشی‌های هوشمند میان رده به شمار می‌آید اما هم برای مایکروسافت و هم برای طرفداران بسیار مهم است. متاسفانه تاکنون هیچگونه جزئیات خاصی از مشخصات این دستگاه فاش نشده است اما شایعات جدید چیزهایی را درباره قیمت آن اعلام کرده‌اند. البته مراسم خاصی برای معرفی و رونمایی وجود ندارد و طی عنوان مقاله‌ای در وبلاگ‌ اختصاصی و همچنین دیگر رسانه‌ها معرفی می‌شود.

علاوه بر این گزارشات خبر از لغو شدن لومیا 750 و 850 را می‌دهند و در کنگره جهانی موبایل سال جاری انتظار فراوانی را از مایکروسافت نخواهیم داشت، رسانه انگلیسی زبان جی‌اس‌ام ارینا به این موضوع اضافه کرده است که لومیا 650 اولین و آخرین گوشی هوشمند مایکروسافت در سال 2016 است.

قرار بر این است که لومیا 650 با قیمت 222 دلار و سیستم عامل ویندوز 10 روانه بازار اروپا شود که الیته هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را