کارگاه آموزشی تحلیل فرآیندهای سازمانی با رویکرد مکانیزاسیون

کارگاه آموزشی تحلیل فرآیندهای سازمانی با رویکرد مکانیزاسیون

- درآموزش, اخبار تکنولوژی
87
۱

کارگاه آموزشی تحلیل فرآیندهای سازمانی با رویکرد مکانیزاسیون

کارگاه آموزشی تحلیل فرآیندهای سازمانی با رویکرد مکانیزاسیون توسط دوره آموزشی گروه تخصصی تحلیل کسب و کار انجمن انفورماتیک ایران برگزار می‌شود.


زمان برگزاری این کارگاه پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه و ۵ اسفند ماه است و این۳ روز شامل ۲ روز تئوری و یک روز اجرای پروژه است.

گفتنی است؛ امروزه با گسترش فرآیندهای سازمانی و افزایش پیچیدگی نیازمندهای یک سازمان نقش تحلیگر فرایندهای سازمانی که یکی از نقش‌های موجود در حوزه تحلیل کسب وکار می‌باشد از اهمیت زیادی برخوردار شده و در این کارگاه آموزشی شرکت‌کنندگان با مسوولیت‌های این نقش و وظایف و ورودی و خروجِی‌های در حین تحلیل فرایندهای یک سازمان بویژه از بعد مکانیزاسیون مطرح است آشنا می شوند.

هدف از برگزاری این کارگاه، آموزشی آشنایی کامل شرکت‌کنندگان با مفاهیم موجود در تحلیل فرایندهای سازمانی می باشد در این دوره افراد در نقش تحلیلگر فرایند سازمانی با فرایندها ورودی و خروجی‌های لازم در تحلیل فرایندهای سازمانی آشنا شده واز نزدیک در قالب اجرای تمرین‌های فردی و گروهی مراحل لازم را تجربه کرده و تا مرحله انتقال اطلاعات برای شناخت نیازمندی‌های نرم افزاری پیش خواهند رفت.

منبع:ایتنا

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xperia™ XZ Premium شگفت‌انگیزِ Sony با قابلیت ویدیوی با حرکت بسیار آهسته برای نخستین‌بار در یک تلفن هوشمند

بارسلونا، کنگرهٔ جهانی موبایل، ۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷- Sony