Motorola Moto G Turbo Edition آندروید 6.0 مارشلمو را دریافت خواهد کرد

Motorola Moto G Turbo Edition آندروید 6.0 مارشلمو را دریافت خواهد کرد

گوشی های کمپانی مونترولا همیشه از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و همین امر را مطمئنا می‌توان به جرات عامل اصلی موفقیت آن دانست. اما قرار است به تازگی برای پرچمدار این شرکت یعنی Motorola Moto G Turbo Edition، جدیدترین نسخه آندروید مارشلمو منتشر شود. واقعا چه کسی می‌تواند در این اوضاع صبر به خرج دهد و منتظر یک بروزرسانی بزرگ بایستد؟ در این رابطه نیز خبر های خوبی را برای شما داریم، با تکفارس همراه باشید.

این گوشی به تازگی یک بروزرسانی 445 مگابایتی را در هند دریافت کرده که نسخه نرم افزاری آن نیز به 24.11.22 تغییر یافته و معمولا این نسخه در آندروید های مارشملمو شامل اضافه شدن بعضی از خدمات گوگل، بهینه سازی و رفع بسیاری از مشکلات می‌شود. لازم به ذکر است بروزرسانی امنیتی گوکل نیز در دسامبر عرضه شد.

در آخر شما را دعوت به مشاهده کلی مشخصات این گوشی می‌کنیم:

این گوشی هوشمند قدرتمند از پردازنده Snapdragon 615 قدرت گرفته و از شارژر سریع Qualcomm نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد. همچنین قیمت گوشی نیز 14.499 روپیه است که چیزی حدود 215 دلار در می‌آید.

هنوز خبری راجع به انتشار بروزرسانی آندرورید مارشلمو در مکزیک به صورت رسمی منتشر نشده است، اما شایعاتی در این قبیل وجود دارد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ نظرات خود را در این پیرامون با ما در میان بگذارید.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی