معرفی 5 بازی برتر سیستم عامل iOS

معرفی 5 بازی برتر سیستم عامل iOS

- دربرنامه iOS, برنامه ها
36
۰

معرفی 5 بازی برتر سیستم عامل iOS

کمتر از 24 ساعت به پایان سال 91 باقی مانده و تعطیلات 13 روزه نوروزی پیش روی شماست.طبیعتا برای گذراندن وقت خالی خود به دنبال راه حلی می گردید ؛ نگران نباشید چرا که راه حل مشکل شما در دستان ماست . برای امروز 5 بازی برتر سیستم عامل iOS به شما معرفی خواهیم کرد که میتوانید رایگان آنها را دریافت نموده و از انجام آن نهایت لذت را ببرید.

 

1 – Street Fighter x Tekken Mobile

از سری بازی های جنگ خیابانی و ادغام این نوع جنگ ها با بازی به سبک تیکن.این بازی با جلوه های بسیار زیبا روانه ی آپ استور شده و جزو بهترین ها قرار گرفته است.

 

2 – After Burner Climax

وقت آن رسیده تا با استفاده از بهترین و سریع ترین جت های جنگنده ی دنیا به جنگ با دیگر جت ها بپردازید و موشک و راکت شلیک کرده و به هدف بزنید.

 

3 – Heroes And Castles

از سری بازی های استراتژیک به سبک Wow.دراین بازی شما بین شخصیت های مختلف همچون مغول و تارکان و … یکی را گزینش میکنید و به جنگ با شخصیت های دیگر می پردازید.

 

4 – Mad Skills BMX

از سری بازی های دوچرخه سواری که سرعت و عملکرد شما را به چالش میکشد.شما در 3 سطح آسان ، متوسط و حرفه ای باید به مسابقه بپردازید و 40 مرحله ی مختلف را پشت سر بگذارید.

 

5 – Perfect Cell

بازی اکشن و مبارزه ای که شما را دعوت به حل معماهایی مبهم میکند.با استفاده از اسلحه  AK-47 باید با دشمنان خود جنگیده وآنها را از سر راه خود بردارید.

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تلویزیون انعطاف پذیر LG روانه بازار شد

شاید تا دیروز دیدن صفحات نمایشگری که انعطاف