GFI بهترین محصول سال شناخته شد

GFI بهترین محصول سال شناخته شد

- دراخبار تکنولوژی, اینترنت
51
۲

GFI بهترین محصول سال شناخته شد

جوايز Network Computing بر محصولات و خدماتي معطوف است كه مشاركت مثبتي در بهبود زيرساخت‌هاي شبكه IT در سازمان‌ها و بخش‌هاي عمومي و خصوصي دارند.


برنامه آرشيو كننده ايميل GFI براساس نظرسنجي عمومي، در جشنواره سالانه Network Computing Awards ، به عنوان محصول سال برگزيده شد.
به گزارش ایتنا از موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی جی اف آی در ایران، برنامه GFI MailArchiver در ششمين دوره ساليانه جوايز رايانش ابري، جايزه محصول سال ۲۰۱۲ را از آن خود کرده و با کسب حداكثر آرا (و بيش از ۳۰ هزار راي آنلاين) علاوه بر شكستن ركورد، اين جايزه معتبر را كسب کرده است.

بر اساس این گزارش، اين مجموعه جوايز تنها جوايزي هستند كه به صنعت شبكه سازي توجه خاصي دارند و از همين رو انتخاب برگزيدگان و راي‌گيري به صورت آنلاين انجام مي‌شود تا بدين طريق بر اساس برداشت خود كاربران نهايي بهترين محصول شبكه در بازار مشخص شود.

جان اسپور، مدير فروش كانال آفريقا و خاورميانه شركت GFI Software، مي‌گويد: «اين جايزه انعكاسي از سطح اطمينان صنعت به GFI و قدرت محصول ماGFI MailArchiver است كه در بسياري از مناطق خاورميانه پيشقراول بوده است.»

برنامه GFI Mail Archiver به كسب و كارهاي كوچك و متوسط (SMB) امكان مي‌دهد بر بسياري از چالش‌هاي مرتبط با سامانه ايميل خود فايق آيند؛ چالش‌هايي چون مديريت حجم روزافزون ايميل‌ها و پيوست‌ها، حفظ كارايي سرورهاي Microsoft Exchange، امكان اتكاي كامل به فايل‌هاي PST يا نوارهاي پشتيبان مغناطيسي براي بازيابي ايميل‌هاي قديمي يا پاك شده، تطابق كامل با الزامات نگهداري داده‌ها، و اطمينان از اينكه اطلاعات حساس موجود در ايميل‌ها از دست نمي‌روند و براي حفظ بقاي كسب و كار در مواقع خرابي سيستم يا حوادث طبيعي مي‌توان آنها را بازيابي كرد.

اين برنامه هم‌اكنون شامل Mailingsights، ابزاري براي تحليل ديتا، نخستين بار از اين نوع، مي‌باشد و به SMBها امكان مي‌دهد ثروت اطلاعاتي خود را (شامل ايميل‌هاي آرشيوي) از طريق داده‌كاوي و توليد گزارش‌هاي منظم، به حداكثر برسانند.

فيل باسفيلد، مدير واحد كسب و كار زيرساخت‌ها در GFI Software مي‌گويد:« جايزه دريافتي از Network Computing معرف تلاش‌هاي ما براي فراهم آوردن ابزارهايي براي كسب و كارهاي كوچك و متوسط است كه نياز دارند تا ايميل‌هاي‌شان را به نحو كارايي آرشيو كنند. اين ابزارها در تلفيق با ابزار‌هايي قدرتمندتر به سازمان‌ها كمك مي‌كند ارزش مشتري و هوش داده‌اي داخلي خود را از دل آرشيو‌هاي ايميل بدون ساختارشان، بيرون بكشند.»

گفتنی است جوايز Network Computing بر محصولات و خدماتي معطوف است كه مشاركت مثبتي در بهبود زيرساخت‌هاي شبكه IT در سازمان‌ها و بخش‌هاي عمومي و خصوصي دارند.

ایتنا

0

2 نظر

 1. TNX A LOT
  این پروفایلم کلا مشکل داره!
  معلوم نیست نام کاربریمرو چی وارد کردم !
  لطف کنین ینو پاک کنین.(:

  0

 2. از GSMARENA و PHONEARENA هم خبر ترجمه کنین(تو بازدید از سایت اهمیت زیادی خواهد داشت)

  0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xperia™ XZ Premium شگفت‌انگیزِ Sony با قابلیت ویدیوی با حرکت بسیار آهسته برای نخستین‌بار در یک تلفن هوشمند

بارسلونا، کنگرهٔ جهانی موبایل، ۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷- Sony