تصاویر واقعی از خط تولید Galaxy S7 به بیرون درز کرد

تصاویر واقعی از خط تولید Galaxy S7 به بیرون درز کرد

- درSamsung, شرکت های موبایل
152
۰

همه شایعات صف به صف شدند تا 21 فوریه فرا برسد. روزی که سامسونگ از سری اس جدید خود و پرچمدارش رونمایی خواهد کرد. همین امروز اعلام شده بود که تاریخ عرضه این گوشی هوشمند تاریخی در ماه مارس خواهد بود. چندی پیش یک کاربر چینی دو تصویر از خط تولید این گوشی منتشر نمود که در ادامه شما را به دیدن آنها دعوت می‌کنم.

 

اولین تصویر مربوط به دوربین جلوی این گوشی هوشمند بوده که با مدل R05 مزین شده است. این دوربین همانطور که در تصویر هم مشاهده می‌کنید مربوط به نسخه ی SM-G930F می‌باشد (همان نسخه ی دارای پردازنده ی اکزینوس).

gsmarena_001 (18)

در مقایسه با گلگسی اس6، متصل کننده های این دوربین به بدنه گوشی، کوچکتر به نظر می‌آیند و این خود نوید آن را می‌دهد که با گوشی باریکی روبرو هستیم!

دومین تصویر لو رفته از خط تولید Galaxy S7، مربوط به صفحه نمایش این گوشی هوشمند می‌باشد. تصویر گویاست که طرح اولیه توسعه یافته ی این نمایشگر، بسیار شفاف بوده و ما با محصولی مرغوب طرف هستیم.

gsmarena_002 (10)از تصویر معلوم است که با همان دکمه هوم (Home) همیشگی طرف هستیم. جای لوگوی سامسونگ خالی است و حدس می‌زنیم که سامسونگ برنامه ی ویژه ای برای تزئین این لوگو دارد. قاب نمایشگر فلزی به نظر می‌آید; درست مانند گلگسی اس6. تصاویر گرفته شده، با توجه به عکس ها، با یک دستگاه HTC One تصویربرداری شده است!.

با تشکر فراوان از Hiep Thong بابت تصاویر

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین