به پایان رسیدن مهلت 15 گیگابایت فضای رایگان OneDrive مایکروسافت

به پایان رسیدن مهلت 15 گیگابایت فضای رایگان OneDrive مایکروسافت

- درکمپانی های بزرگ
47
۱

همه ما می دانیم که مایکروسافت در ماه دسامبر فضای رایگان خود را از 15 گیگابایت به 5 گیگابایت کاهش داد و امروز در صدد حذف کلی این آیتم و جایگزینی آیتم 5 گیگابایتی رایگان برای کاربران خود است. طبق بیانیه منتشر شده از سوی مایکروسافت، این شرکت از امروز به هیچ کاربری فضای رایگان نخواهد داد و شما برای دریافت حافظه بر روی سیستم اشتراک فایل، بایستی مبلغی ناچیز و در برخی مواقع هنگفتی را بپردازید.

این 15 گیگابایت فضای رایگان، همان چیزی است که سیستم OneDrive برای فعالیت مداوم شما روی این سیستم به شما هدیه می داد. اگر شما از سیستم عامل های iOS – Android و یا Windows Phone استفاده می کنید و جزو کاربران وان درایو نیز هستید، می توانید با نصب اپلیکیشن Microsoft Office 365 به فضای رایگان 15 گیگابایتی دست یابید که در مدت زمان یک ساله آن حتی تا 1 ترابایت نیز ارتقا خواهد یافت.

سیستم فضای ابری OneDrive، یک نسخه با نام جدید سیستم قدیمی Cloud مایکروسافت بود که پس از انتشار ویندوز 10 به این نام، تغییر اسم داد. امروزه بسیاری از محصولات و نرم افزار های مایکروسافت با نام One شناخته می شوند که از محبوب ترین آنها می توان به Xbox One اشاره نمود.

شما با کمک این فضای ابری به نوعی می توانید یک فضای ذخیره سازی مشترک بین اکس باکس، کامپیوتر، موبایل و حتی تلویزیون خود ایجاد کنید و تمام تصاویر و ویدیو ها و حتی فایل های به اشتراک گذاشته خود را در چند پلتفرم مختلف اجرا نمایید.

منبع

0

1 نظر

 1. اگه اکانت وان درایو دارید شما می تونید با این دعوت نامه ها نیم گیگ به فضای خودتون در وان درایو اضافه کنید
  OneDrive
  +500mb
  https://onedrive.live.com?invref=8434b0c2c3b9d5f5&invscr=90
  https://onedrive.live.com?invref=8bbf075997fdc59f&invscr=90

  0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین