iPad Air 3 به عنوان یک نسخه ی کوچک از iPad Pro خواهد بود

iPad Air 3 به عنوان یک نسخه ی کوچک از iPad Pro خواهد بود

- درApple, تبلت
65
۰

چند روز پیش شایعات و تصاویری پیرامون جلد های محافظ تبلت جدید اپل یعنی iPad Air 3 منتشر شد. این تبلت همانطور که در شایعات به نظر می رسد، نسخه ی مینی یا کوچک شده ی آیپد واقعا بزرگ Pro هستند. این آیپد جدید به جای 12.9 اینچ مساحت نمایشگر، دارای 9.7 اینچ صفحه نمایشگر بوده و به جد خود یعنی iPad 2 بازگشته است.

طبق دیگر شایعات موجود در سطح اینترنت، دریافتیم که این تبلت جدید دارای پردازنده قوی A9X بوده و 4 گیگابایت رم داشته و همچنین از قلم Apple Pencil که پیش از این آنرا فقط روی iPad Pro دیدیم، پشتیبانی خواهد کرد. همچنین این تبلت دارای یک کیبورد فیزیکی بوده  پنج صدم میلی متر باریک تر و 0.1 از iPad Air 2 پهن تر خواهد بود.

همچنین طی یک خبر موثق که دیروز انتشار یافت، دریافتیم که این آیپد به مانند آیفون 6اس از فلش صفحه LED بهره برده و در عکاسی سلفی یاری دهنده شما خواهد بود.

طبق بیانیه اپل، این آیپد جدید به همراه نسخه ارزان تر آیفون 5s به نام iPhone 5SE در میانه ی ماه بعد معرفی شد. بنابراین باید منتظر یک غول نسل سه ای و یک آیفون ارزان قیمت برای ابراز سر باز زدن اپل از حقوق سابق مشتری، و یک ورژن جدید از Apple Watch در ماه آینده باشیم.

p3

تصاویری از طرح های اولیه کشیده شده که توسط Engadget به انتشار رسیده است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین