آیا آیفون ۵SE به افزایش فروش گوشی‌های هوشمند اپل در سال ۲۰۱۶ کمک می‌کند؟

آیا آیفون ۵SE به افزایش فروش گوشی‌های هوشمند اپل در سال ۲۰۱۶ کمک می‌کند؟

- دراخبار تکنولوژی
106
۰

همانطور که اطلاع دارید قرار بر این است که شرکت اپل در رویداد ماه آینده یک گوشی هوشمند جدید را با صفحه نمایش ۴ ایچی به صورت رسمی معرفی کند، آنطور که پیدا است نام این دستگاه ۴ اینچی آیفون ۵SE است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

نسخه کوچک آیفون جدید انتظار می‌رود با همان قدرت آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس عرضه شود و تنها تفاوت آن در اندازه صفحه نمایش خواهد بود.

در اوایل امروز شنیدیم که شرکت اپل موفق به افزایش ۲۰ درصدی فورش گوشی‌های هوشمند خود در سال ۲۰۱۵ بوده است، اگرچه در سه ماهه گذشته این مقدار کاهش یافته است اما یک ایفون جدید ۴ اینچی می‌تواند موجب افزایش فروش شود و برگه برنده فروش برتر را تا ماه سپتامبر قبل از عرضه آیفون ۷ و آیفون پلاس را داشته باشد.

شایعه شده است که گوشی هوشمند جدید آیفون ۵SE با آخرین پرداشگر اپل یعنی A9 و رم ۲ گیگابایتی عرضه شود، همچین شامل حافظ داخلی ۱۶ گیگابایتی، ۶۴ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایتی است.

آیفون جدید مجهز به آخرین سخت افزارهای این شرکت خواهد شد همچنین به ویژگی Apple Pay و همچنین ۳D Touch موجود در آخرین پرچم دارهای این شرکت مجهز خواهد شد. البته سخت افزارها و ویژگی های جدید هم در آن موجود خواهند بود.

به هر حال آیفون جدید نقش خاصی را فروش اپل خواهد اما تا زمان عرضه چیزی مشخص نیست. نظر شما درباره این خبر چیست؟ آیا آیفون ۴ اینچی جدید موجب افزایش فروش اپل می‌شود یا خیر؟

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را