ال جی جی 4 آپدیت اندروید Marshmallow را از طریق LG Bridge دریافت کرد

ال جی جی 4 آپدیت اندروید Marshmallow را از طریق LG Bridge دریافت کرد

- درAndroid, اخبار تکنولوژی
85
۲

به جرات می‌توان گفت اندروید 6.0 مارشملو (Marshmallow) از سوی کاربران مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، از زمان انتشار تاکنون اکثر شرکت‌های سازنده موبایل پرچم دارهای خود را به این سیستم عامل به روزرسانی کرده اند. اگر شما از دارندگان گوشی هوشمند ال جی جی 4 هستید باید اعلام کنم که هم اکنون اندروید 6.0 مارشملو (Marshmallow) از طریق LG Bridge در دسترس قرار گرفته است. شما می‌توانید با دانلود از رایانه شخصی آن را به دستگاه خود انتقال دهید، البته فعلا برای نسخه‌های تی موبایل در دسترس قرار گرفته است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

باتوجه به گزارشات منتشر شده از سوی رسانه های خبری و همچنین کاربران آخرین به روزرسانی سیستم عامل اندروید برای ال جی جی 4 از طریق نرم افزار LG Bridge منتشر شده است. برای این کار لازم است که شما دستگاه خود را به کامپیوتر یا راینه شخصی متصل کنید و به روزرسانی را انجام دهید. در نهایت انتظار می‌رود که آپیت از طریق OTA در دسترس قرار گیرد.

تی موبایل صفحه پشتیبانی خود را آپدیت کرده است بنابراین برای نسخه اولیه این آپدیت اظمینان کامل را داریم، پس اگر شما از طرفداران این آپدیت هسیتد می‌توانید آن را دریافت کنید. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

2 نظر

    1. مبین محمدی

      خواهش می کنم دوست عزیز

      0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را