چگونه تب های باز در سافاری را در آیفون و مک همگام سازی کنیم؟

چگونه تب های باز در سافاری را در آیفون و مک همگام سازی کنیم؟

- درآموزش, مقالات
49
۰

خیلی از ما با این سناریو آشنا هستیم، شما به دنبال چیزی در آیفونتان می‎گردید و دقیقا در نتایج آنچه را که می‎خواهید پیدا می‎کنید، اما در همان لحظه نیاز دارید تا به کار دیگری بپردازید و تلفنتان را کنار بگذارید. سپس در سیستم مک خود می‎خواهید به ادامه‎ی کارتان بپردازید.

اگه در همه‎ی دستگاهایتان از مرورگر سافاری استفاده می‎کنید، می‎توانید به سادگی یک تب را در یک دستگاه باز کرده و به سادگی چند کلیک، آن را در دستگاه دیگرتان مدیریت کنید. همچنین می‎توانید از راه دور تب هایی را که به آن‎ها نیاز ندارید، ببندید.

چگونه تب های سافاری در آیفون را از طریق مک باز و بسته کنیم؟

برای انجام این کار باید در ابتدا اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاهایتان به یک حساب iCloud متصل هستند. تب های باز یکی از چندین موردیست که سافاری با iCloud همگام سازی می‎کند. اگر این مورد برایتان انجام نمی شود تنظیمات iCloud خود را بررسی کنید.

زمانیکه می‎خواهید تب‎ها را مشاهده کنید به سادگی بر روی گزینه نمایش همه‎ی تب‎ها در گوشه‎ی سمت راست بالا کلیک کنید. اگر تب های باز در مک داشته باشید آن‎ها را مشاهده خواهید کرد، اما به این نکته توجه کنید در قسمت پایین می‎توانید تب های باز موجود در آیفون و آیپد را ببینید.

اگر برروی هر کدام کلیک کنید در مرورگر سافاری مک شما باز خواهد شد.

1

همچنین می‎توانید تب هایی را که نمی خواهید ببندید تا دیگر در تلفنتان باز نباشند. برای این کار کافیست تا برروی تب مورد نظر رفته و گزینه X که در سمت راست نمایان می‎شود را انتخاب کنید.

2

چگونه تب های سافاری در مک را از طریق یک دستگاه iOS باز و بسته کنیم؟

این فرآیند نیز کاملا شبیه مورد قبل است اما بصورت برعکس، تنها کمی تفاوت وجود دارد.

سافاری را در دستگاه iOS خود باز کنید و گزینه نمایش همه‎ی تب‎ها را که درگوشه راست پایین قرار دارد، لمس کنید.

3

سپس پنجره باز شده را تاجایی که به تب های باز در مک برسید حرکت دهید، اکنون با کلیک بر روی تب های مورد نظر می‎توانید آن‎ها را باز کنید.

4

برای بستن تب‎ها کافیست تا آن‎ها را به سمت چپ حرکت دهید و برروی گزینه Close کلیک کنید. این تب بر روی تمامی دستگاه های شما بسته خواهد شد.

5

از این به بعد می‎توانید به سادگی کارهایتان را در سافاری در دستگاه های مختلف مدیریت کنید.

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ بصورت رسمی A9 Pro را در چین عرضه می‎کند

پس از یک سری از تصاویر و اطلاعات