شایعه: قیمت گلکسی اس 7 سامسونگ 700 یورو خواهد بود

شایعه: قیمت گلکسی اس 7 سامسونگ 700 یورو خواهد بود

- درMWC 2016, اخبار تکنولوژی
88
۰

با فرا رسیدن تاریخ 21 فوریه(2اسفند ماه) شرکت سامسونگ پرچم‌دارهای جدید خود یعنی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج با صفحه نمایش خمیده را به صورت رسمی معرفی می‌کند. از آنجا که چیزی به معرفی این دو پرچم دار نمانده است و تاریخ پیش‌فروش آن‌ها نیز مشخص شده است قطعا باید قیمت آن‌ها نیز اعلام شود. اکنون به لطف گزارشات جدید به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ قیمت این دستگاه ها را مشخص کرده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

اگر به این گزارش باور دارید باید اعلام کنم که گلکسی اس 7 سامسونگ 700 یورو قیمت دارد و همچنین قیمت گلکسی اس 7 اج 800 یورو خواهد بود، باتوجه به شایعات منتشر شده و شواهد موجود قیمت نسخه اج سری اس 7 مقداری گران‌تر خواهد بود.

باتوجه به خبرهای جدید قیمت‌های اعلام شده برای نسخه 32 گیگابایتی بوده و هنوز قیمت نسخه 64 گیگابایتی مشخص نشده است، اما شایعه شده که دستگاه فوق به اسلات کارت میکرو‌اس دی مچهز خواهد بود. البته این خبرها بر اساس شایعه‌های منتشر شده اعلام شده‌اند و هنوز کسی از مشخصات حقیقی این دستگاه‌ها خبر ندارد.

در هر صورت ارائه نسخه‌هایی با ظرفیت حافظه داخلی بالاتر ممکن است قیمت را چیزی بین 70 تا 80 یورو نیز افزایش دهد. به هر حال در هفته آینده همه چیز مشخص می‌شود و پرده از واقعیت ها برداشته خواهد شد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را