ویندوز 10 ممکن است در تاریخ 10 اسفند ماه منتشر شود

ویندوز 10 ممکن است در تاریخ 10 اسفند ماه منتشر شود

- درWindows, اخبار تکنولوژی
5
۰

سیستم‌عامل ویندوز 10 در طول این چند ماه اخیر بسیار خبرساز بوده است و با توجه به گفته‌های گذشته مایکروسافت قرار بود که ویندوز 10 برای کلیه دستگاه‌های قدیمی مجهز به ویندوز 8.1 قبل از پایان 2015 منتشر شود با این حال این خبر در ماه دسامبر تایید شد اما انتشار نسخه‌های تلفن همراه نیز به تعویق افتاد. اکنون به نظر می‌رسد که در تاریخ 29 فوریه برابر با 10 اسفند ماه مایکروسافت قصد انتشار آپدیت ویندوز 10 را برای موبایل دارد، برای دیدن جزئیات این خبر در ادامه با تکفارس همراه باشید.

در حال حاضر هم رسانه‌ها و هم کاربران بسیار سردرگم هستند چراکه هنوز مایکروسافت چیزی را تایید نکرده است البته برخی از شرکت‌های حامل انتشار این آپدیت را برای ژانویه 2016 اعلام کرده‌اند.

مایکروسافت مکزیک امروز صفحه فیسبوک خود را با ارسال یک پست آپدیت کرد که در آن به تاریخ انتشار ویندوز 10 برای جایگزینی ویندوز 8.1 در تاریخ 29 فوریه اشاره کرد. همچنین اعلام کرد که همه دستگاه‌های قبلی به این نسخه به روز رسانی می‌شوند. اگر شما از طرفداران سیستم‌عامل خارق‌العاده ویندوز هستید حتما هم اکنون در حال انتظار برای انتشار نسخه موبایل آخرین نسخه از این سیستم عامل یعنی ویندوز 10 هستید. اگر این کمپانی به صورت حتمی تاریخ انتشار ویندوز 10 موبایل و دیگر برنامه‌های خود را مشخص کند بسیار عالی است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را