یک بچه دلفین در اثر دست به دست شدن توسط توریست‌ها برای گرفتن سلفی جان خود را از دست داد

یک بچه دلفین در اثر دست به دست شدن توسط توریست‌ها برای گرفتن سلفی جان خود را از دست داد

عکس سلفی چیز بدی است یا نه؟ جواب کلی این سوال، نه است، اما همان گونه که بارها و بارها گفته شده است، هر زمان و مکانی برای سلفی گرفتن مناسب نیست و دانستن این که چه زمانی نباید سلفی گرفت یک نکته‌ی حیاتی است. ما تا کنون شاهد حوادث بسیار و حتی مرگ برخی در اثر سلفی‌های بیجا بوده‌ایم، و این بار نیز به نظر می‌رسد سلفی گرفتن باعث مرگ شده است، با این تفاوت که این بار یک بچه دلفین قربانی بی‌ملاحظگی عده‌ای انسان شده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

بنابه گزارشات، به نظر می‌رسد در آرژانتین یک بچه دلفین از نوع Franciscana توسط توریست‌ها از آب بیرون کشیده شده تا بتوانند با او سلفی بگیرند. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، بچه دلفین در بین جمعیت عظیمی از مردم دست به دست می‌شود و همه‌ی آنها سعی می‌کنند او را در دست بگیرند تا عکس سلفی مخصوص به خود را با او بگیرند.

متاسفانه به علت طرز اشتباه در دست گرفتن و این که او را به مدت زیادی خارج از آب نگه داشته‌اند، بچه دلفین جان خود را از دست داده است. ظاهرا دلیل این امر این است که دلفین‌های Franciscana پوست ضخیم و چربی دارند که باعث می‌شود زمانی که به مدت زیادی بیرون از آب هستند، در برابر گرما نتوانند مقاومت کنند، مانند چیزی که در این مورد اتفاق افتاده است.

این اتفاق وقتی فجیع‌تر می‌نماید که بدانید دلفین‌های Franciscana به شدت در خطر انقراض هستند که این توریست‌ها با بی رحمی و برای ایجاد خاطره برای خود، او را به قتل رساندند. همانطور که قبلا گفتیم، لطفا جا و مکان هر کار را بدانید… لطفا!

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

دیروز اعلام شد که اپل منتشر iOS 9.3 را