بازهم جزئیات فاش شده از گلکسی اس ۷

بازهم جزئیات فاش شده از گلکسی اس ۷

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

در طول چند روز گذشته تصویری رندر شده از گوشی‌هوشمند گلکسی اس ۷ منتشر شد. این دستگاه که هر روزه خبرها و شایعاتی درباره آن منتشر می‌شود به یکی از خبرسازترین محصولات کنگره جهانی موبایل تبدیل شده است. گلکسی اس ۷ به ویژگی‌های فراوانی مجهز است اما اکنون نمی‌دانیم که رنگ نقره‌ای آن موجود خواهد بود یا خیر؟ اکنون خبر خوبی که برای طرفداران دو گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج منتشر شده است انتشار رندرهای مختلف از آن‌ها در رنگ‌های مختلف است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

آنطور که پیدا است گوشی‌هشمند گلکسی ا س۷ اج در رنگ‌های مشکی، نفراه‎ای و گولد دیده شده است و همچنین رنگ گلکسی اس ۷ مشکی و گولد خواهد بود. البته این گفته‌ها باتوجه به رنگ تصاویر رندر شده است و هنوز از سوی سامسونگ تایید نشده است. رنگ نقره‌ای منحصر به فرد بودن این گوشی‌هوشمند را نشان می‌دهد.

galaxy-s7-silver

باتوجه به اطلاعات فاش شده از سوی @evleaks رنگ نقره‌ای برای گلکسی اس ۷ تایید شده است و این دستگاه رندری را در رنگ نقره‌ای داشته است. به هر حال این رنگ گزینه بسیار خوبی است.

همانطور که می‌دانید قرار بر این است که گوشی‌هوشمند گلکسی اس ۷ در تاریخ ۲۱ فوریه برابر با دوم اسفند ماه و روز یکشنبه به صورت رسمی در طی برگزاری یک رویداد اختصاصی معرفی می‌شود.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را