مقایسه رابط کاربری ال‌جی جی 5 با ال‌جی جی4

مقایسه رابط کاربری ال‌جی جی 5 با ال‌جی جی4

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

چند ساعت پیش گوشی‌هوشمند ال‌جی جی 5 به صورت رسمی در طی برگزاری کنفرانس مطبوعاتی معرفی شد. این پرچم دار قدرت و ویژگی‌های خاص خود را دارد و همراه با آن لوازم جانبی زیادی معرفی شد. طراحی بدنه دستگاه تغییرایت یافته است اما باید اعتراف کنم که از زیبایی این آن کاسته نشده است. رابط کاربری جی 5 قدری متفاوت تر در مقایسه با جی 4 شده است. اکنون در تکفارس قصد داریم تا رابط کاربری این دو گوشی‌هوشمند را با هم مقایسه کنیم. در ادامه با ا همراه باشید.

lg-tn

اول از همه باید اعلام کنم که app drawer در رابط کاربری این دستگاه وجود ندارد، ویژگی که قبلا شایعه شده بود با آمدن اندروید N استاندارد خواهد شد. ال‌جی به منحنی بودن همه چیز فکر کرده است. اگر طراحی آیکن‌های جی 4 را درسال گذشته به خاطر داشته باشید حتما می‌دانید که گوشی‌های آن‌ها 90 درجه بودند اما امسال در جی 5 کامل برعکس شده است و این شرکت به لبه آیکن‌ها مقداری گردی داده است، یا اصطلاحا گوشه‌ها را نرم‌تر کرده است.

25s4

در رابط کاربری جدید رنگ سفید بسیاری دیده می‌شود و در واقع آیکن‌ها از رنگی بودن خارج شده‌اند. رابط کاربری کلی در ال‌جی جی 5 روشن‌تر شده و اگر شما از طرقداران ظاهر تاریک جی 4 هستید ظاهر جدید برای شما جذاب نخواهد بود.

رابط کاربری می تواند سلیقه‌ای باشد اما در کل جی 5 یک رابط کاربری بی عیب و نقص را دارد. نظر شما درباره رابط کاربری ال جی جی 5 چیست؟

 

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را