انتظار می‌رود اپل 12 میلیون از آیفون 4 اینچی را به فروش برساند

انتظار می‌رود اپل 12 میلیون از آیفون 4 اینچی را به فروش برساند

- درApple, اخبار تکنولوژی
0
۰

همانطور که می‌دانید شایعه شده است که شرکت اپل در هفته سوم ماه مارس یک رویداد را برگزار کند که انتظار می‌رود در آن از آیفون 4 اینچی، آیپد جدید و برخی دستگاه‌های دیگر پرده برداری شوند. ماه‌ها است که شایعات آیفون 4 اینچی بیش‌تر و بیش‌تر می‌شود. تحلیلگری به نام Ming-Chi Kuo پیش‌بینی کرده است که اپل 12 میلیون نسخه از این دستگاه را در سال 2016 به فروش می‌رساند. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

Ming-Chi Kuo که تحلیلگر KGI است اظهار دارد که این دستگاه به زودی به تولید انبوه می‌رسد. تاکنون شایعات بسیاری درباره طراحی و مشصخات این دستگاه منتشر شده است اما این تحلیلگر به طراحی شبیه به آیفون 5 اس اشاره کرده است که از لحاظ سخت افزاری با آیفون 6 اس برابری می‌کند و قیمت آن بین 400 تا 500 دلار خواهد بود.

البته پیش از این KGI فروش بین 18 تا 20 میلیون نسخه را برای آیفون جدید پیش‌بینی کرده بود و این مقدار اکنون به دلیل کاه قیمت آیفون 5 اس افت کرده است. لازم به ذکر است که هنوز هیچ چیزی درباره آیفون 4 اینچی تایید نشده است.

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که شرکت اپل در تاریخ 22 مارس آیفون 4 اینچی را با نام آیفون SE به صورت رسمی معرفی کند. چیزی به فرا رسیدن این تاریخ نمانده است و تکفارس مثله همیشه کلیه اخبار و شایعات آن را پوشش خواهد داد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را