تصاویر منتشر شده از بوگاتی چیرون: قیمتی لوکس‌تر از همیشه

تصاویر منتشر شده از بوگاتی چیرون: قیمتی لوکس‌تر از همیشه

- دراخبار تکنولوژی, خودرو
2
۰

شرکت بزرگ اتومبیل سازی بوگاتی در دسامبر سال گذشته میلادی اعلام کرد که جانشین ویرون با قدرتی فراتر بوگاتی چیرون خواهد بود. این خودرو در نمایشگاه Geneve Motor  2016 به نمایش گذاشته شد. اکنون تصاویر رسمی از خودروی بوگاتی چیرون منتشر شده است و این شرت قیمت رسمی آن را اعلام کرده است. برای دیدن جزئیات در ادامه با تکفارس همراه باشید.

موتور 8 لیتری W16 بوگاتی ویرون به صورت انصاری برای چیرون دوباره طراحی شده است که مجهز به چهار توربو شارژر بزرگ بوده و قدرت 1500 اسب بخاری افسانه‌ای را ارائه می‌دهد.

سرعت 0 تا 62 میال یا 0 100 این خودرو 2.5 ثانیه اعلام شده است. سقف سرعت بوگاتی چیرون 260 مایل اعلام شده است که راننده می‌تواند سرعتی فراتر از این را با این خودرو تجربه کند، البته رسیدن به چنین سرعتی نیاز به لاستیک‌های پرقدرتی است به همین دلیل بوگاتی لاسیتک‌های خودروی جدید را با همکاری میچلین توسعه داده است.

بوگاتی ویرون یک خودروی لوکس و چیرون لوکس‌تر از گذشته نمایان شده است. فضای داخلی این خودرو با بهترین نوع چرم پوشیده شده است و سیستم صوتی بسیار عالی را نیز فراهم کرده است، در این خودرو چهار تویتر وجود دارد.

قرار است که از بوگاتی چیرون 500 دستگاه تولید شود که در حال حاضر حدود یک سوم آن‌ها به فروش رسیده است. تصاویر اوج زیبایی را به رخ می‌کشد اما قیمت بسیار بالای آن همگان را به جز لوکس سواران مورد تعجب قرار می‌دهد. قیمت بوگاتی چیرون 2.6 میلیون دلار اعلام شده است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را