اکسپریا X و X Performance از Quick Charge 3.0 پشتیبانی نمی‌کنند

اکسپریا X و X Performance از Quick Charge 3.0 پشتیبانی نمی‌کنند

- درSONY, اخبار تکنولوژی
0
۰

همانطور که می‌دانید سونی در کنگره جهانی موبایل 2016 از دو گوشی‌هوشمند اکسپریا X و اکسپریا  X Performance رونمایی کرد و قرار بر این شد که این خانواده جدید جایگزین سری Z باشند. اما این روزها علاوه بر مشخصات سخت‌افزاری تکنولوژی شارژ سریع برای گوشی‌های هوشمند بسیار مهم است با وجود اینکه دو دستگاه جدید سونی مشخصات بالایی دارند اما از Quick Charge 3.0 یا نسل سوم شارژ سریع پشتیبانی نمی‌کنند. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

علارغم اینکه فدرت هردو دستگاه توسط پردازنده‌های Snapdragon 820 و 650 تامین می‌شود و قابلیت Quick Charge 3.0 در طراحی آن‌ها موجود بود اما انتظارات عملی نشد. پشتیبانی از تکنولوژی Quick Charge 3.0 از سوی Qualcomm در طی یک پست تایید شد که به شرح زیر بود:

دو گوشی‌هوشمند اکسپریا X و اکسپریا  X Performance همچنین از Quick Charge 2.0 تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی خواهند کرد و ویژگی Smart Battery در آن‌ها موجود است. دستگاه‌های جدید سونی می‌توانند انرژی 5.5 ساعت را در 10 دقیقه شارژ تامین کنند. همچنین این شارژ می‌تواند دو روز گوشی را روشن نگه دارد.

اکنون Quick Charge 2.0 در دستگاه‌های جدید سونی وجود دارد اما هنوز علت حذف شدن Quick Charge 3.0 توسط سونی بیان نشده است  و این خبر چندان خوشحال کننده نیست. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را