مردی با خرید آنلاین آیفون 6 اس یک قفل به جای گوشی‌ دریافت کرد

مردی با خرید آنلاین آیفون 6 اس یک قفل به جای گوشی‌ دریافت کرد

- درApple, اخبار تکنولوژی
0
۰

فروشگاه آنلاین 11street در زمان خرید  آیفون 6 اس 16 گیگابایتی به مرد مالزیایی با نام Alans Ng مبلغ 50 دلار تخفیف داد. این شخص با پرداخت مبلغ 736 دلار آیفون 6 اس را خریداری کرد اگرچه با تخفیف گرفته شده بسیار خوشحال بود اما هیجان این شخص طول چندانی را نداشت و در زمان تحویل بسته به او و باز کردن آن بسیار تعجب کرد. در کمال ناباوری در جعبه آیفون 6 اس آقای Ng یک قفل به جای آیفون 16 گیگابایتی وجود داشت. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم این مرد یک قفل ساده را در جعبه آیفون به جای آیفون 6 اس  گولد دریافت کرده است، اگرچه وضعیت مشابهی تاکنون وجود نداشته است. این مرد فورا تصویر جعبه را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است و در کمتر از 24 ساعت 11street با او تماس گرفته‌اند و اعلام کرده‌اند که دستگاهی برای وی به زودی جایگزین خواهد شد.

خوشبختانه 11street سیستمی را برای جلب رضایت مشتری دارد و اگر مشتری راضی نباشد پولی از او گرفته نمی‌شود اما برای این مورد کسی چیزی نمی‌داند. حال نمی‌دانیم نام این جنایت احمقانه را چه بگذاریم. هنوز هم معلوم نیست که این کار توسط چه کسی انجام شده است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

 

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را