آیفون جدید 5.8 اینچی OLED در طی 2 سال آینده عرضه می‌شود

آیفون جدید 5.8 اینچی OLED در طی 2 سال آینده عرضه می‌شود

- درApple, اخبار تکنولوژی
1
۰

در حال حاضر باتوجه به شایعات کنونی اپل‌ می‌خواهد گوشی‌هوشمند بزرگ‌تری را نسبت به آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس روانه بازار کند و در طی هفته‌های اخیر شایعاتی هم درباره این منتشر شد که آیفون آینده با صفحه نمایش OLED پا به بازار می‌گذارد اما این قصه سر دراز دارد و به واقعیت رسیدن آن ممکن است بیش‌تر از آنچه که فکر می‌کنیم طول بکشد. همچنین آیفون 4 اینچی جدید در راه است که کسی از مشخصات رسمی آن اطلاعی ندارد. اما آیفون 7 بدونه شک یکی از بی‌نظیرهای این شرکت است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

به تازگی شایعه شده است که شرمت اپل می‌خواهد گوشی‌هوشمند جدیدی را با صفحه نمایش 5.8 اینچی OLED بین سال‌های 2017 تا 2018 به بازار عرضه کند. این خبر از سوی DigiTimes منتشر شده است و اگرچه برخی بر این باورند هنوز برای عرضه گوشی‌های هوشمند OLED به بازار بسیار زود است اما اپل همیشه غیره‌ممکن را ممکن می‌سازد.

گزارش‌های جدید از رو آوردن اپل به پانل‌های OLED گزارش می‌دهد که ممکن است توسط سامسونگ یا ال‌جی ساخته شود. البته شایعات دیگری هم وجود دارد که از وجود صفحه نمایش OLED را در آیفون 7اس و آیفون 8 نیز خبر می‌دهد.

اگر این خبر بر اساس واقعیت باشد اپل هنوز راه درازی برای اپل در پیش است و علاوه بر صفحه نمایش باید به باتری هم فکر بکند چراکه این صفحه نمایش مصرف باتری را دوچندان خواهد کرد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را