Google با شروع آزمایش Android N بر روی Nexus 5، امیدها برای آپدیت این دستگاه را زنده کرد

Google با شروع آزمایش Android N بر روی Nexus 5، امیدها برای آپدیت این دستگاه را زنده کرد

- درGoogle, اخبار تکنولوژی
1
۰

دیروز وقتی گوگل پیش نمایش Android N را معرفی کرد، اعلام نمود که این نسخه از سیستم عامل اندروید برای گوشی‌های با اندروید خالص مانند Nexus 5، Nexus 6P، Nexus 6، و Nexus 9 موجود است. همانطور که اشاره کردیم، Nexus 5 در این لیست جایی نداشت. علیرغم شهرتی که این گوشی دارد، Google گوشی Nexus 5 را برای اجرای روان Android N خیلی قدیمی می‌پندارد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

اما یک شانس برای Nexus 5 که توسط LG تولید شده است وجود دارد تا این گوشی برای همیشه در ورژن ۶.۰ اندروید باقی نماند. با توجه به انبار اطلاعات گوگل، به نظر می‌رسد Android N برای اجرا در Nexus 5 آزمایش می‌شود. شما می‌توانید این موضوع را در عکس همراه این خبر متوجه شوید، همانطور که “android-n-preview” در لیست “Hammerhead” که همان Nexus 5 است، موجود است.

گوشی Nexus 5 چیپ Snapdragon 800 را در داخل خود دارد که دارای پردازنده‌ی چهار هسته‌ای 2.3GHz، پردازنده‌ی گرافیکی Adreno 330، و 2GB رم است. آیا این‌ها برای اجرای رضایت بخش Android N کافی خواهند بود؟ جواب سوال به نتایج آزمایش‌های گوگل بستگی دارد. هنوز برای آن‌هایی که گوشی Nexus 5 را در دست می‌گیرند امیدهایی وجود دارد که Android N برای دستگاهی که در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد، منتشر شود.n5

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

دیروز اعلام شد که اپل منتشر iOS 9.3 را