مایکروسافت اج در آپدیت بعدی از افزونه‌ها پشتیبانی می‌کند

مایکروسافت اج در آپدیت بعدی از افزونه‌ها پشتیبانی می‌کند

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

شرکت مایکروسافت تصمیم بر این گرفت که برای سیستم عامل جدید خود یعنی ویندوز ۱۰ یک مرورگر جدید طراحی کند. این شرکت مرورگر مایکروسافت اج را معرفی کرد که به منظور رقابت با مرورگهایی همانند کروم و فایرفکس آماده بود اما تنها مشکل اج این بود که از افرونه‌ها پشتیبانی نمی‌کرد اما مایکروسافت اعلام کرده بود که می‌خواهد پشتیبانی افزونه‌ها را برای مرورگر اج به ارمغان بیاورد. اکنون آنطور که پیدا است نسخه بتای بعدی همه چیز را تغییر می‌دهد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

مایکروسافت هیچوقت عدم پشتیبانی این مرورگر از افزونه‌ها را به عنوان یک نقص بیان نکرد اما اکنون به نظر می‌رسد که همه قرار است به زودی پشتیبانی از افزونه‌ها برای مرورگر اج به ارمغان آورده شود. باتوجه به گزارشات اخیر  مایکروسافت در حال حاضر مشغول به انجام آزمایشات مختلف روی افزونه‌ها برای مرورگر اج است.

حال این انتظار را داریم که پشتیبانی از افزونه‌ها در شماره ساحت ۱۴۲۸۴ ویندوز ۱۰ وجود داشته باشد و در واقع در آپدیت بتای بعدی صورت خواهد گرفت. البته اگر این خبرها بر اساس واقعیت باشد. حال به نظر می‌رسد مایکروسافت در مسیر درست قرار گرفته است و به صورت جدی روی مرورگر اج کار می‌کند. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را