فروش ۱۰۰,۰۰۰ نسخه‌ای از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج در دو روز اول کره‌جنوبی

فروش ۱۰۰,۰۰۰ نسخه‌ای از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج در دو روز اول کره‌جنوبی

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

اگر به یاد داشته باشید و اخبار گذشته تکفارس را دنبال کرده باشید حتما از این آگاه هستید که چند روز پیش بود سامسونگ دو پرچم‌دار جدید خود را روانه بازار ۶۰ کشور کرد و اکنون گزارشاتی درباره آمار فروش گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج منتشر شده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

باتوجه به گزارشات جدید شرکت سامسونگ ۱۰۰,۰۰۰ نسخه از این دو دستگاه را در کره جنوبی فروخته است که البته این رقم مربوط به دو روز اول است. یعنی در دو روز اول آغاز فروش جهانی این مقدار را در کره جنوبی یا همان بازار داخلی فروخته است.

اگر به صورت دقیق‌تر بخواهیم به امار فروش اشاره کنیم باید اعلام کنم که سامسونگ در روز اول حدود ۶۰,۰۰۰ واحد از دو دستگاه را فروخت و در روز دوم هم ۴۰,۰۰۰ که در نهایت رقم فوق‌العاده‌ای را به جای گذاشته است. حال به نظر می‌رسد که گلکسی اس ۷ اج باتوجه به کشورهای دیگر بیش‌تر از نسخه معمولی یعنی اس۷ مورد توجه قرار نگرفته است و تقریا ۴۰% از آمار فروش کلی را از آن خود کرده است. البته نسخه اج در سال گذشته فروش بهتری را داشت.

پیش‌ از این شنیده‌ایم که سامسونگ سفارش‌های بیش‌تری را از نسخه اس ۷ اج داشته است و انتظار داریم که غول کره‌جنوبی بتواند از هردو دستگاه به اندازه کافی در بازار تولید کند. نظر شما درباره این خبر چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را