مایکروسافت تاکنون بیش از 20 میلیون نسه از ایکس‌باکس وان فروخته است

مایکروسافت تاکنون بیش از 20 میلیون نسه از ایکس‌باکس وان فروخته است

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

به نظر می‌رسد که نبرد بین کنسول‌های بازی پایانی ندارد، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان دو شرکت سونی و مایکروسافت مدت زیادی است که در حال رقابت هستند و سالانه گزارش فروش آن‌ها در دنیای مجازی منتشر می‌شود. اکنون باتوجه به گزارشات جدید شرکت مایکروسافت تا به امروز  بیش از 20 میلیون نسخه از کنسول ایکس‌باکس وان را فروخته است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

این آمار و ارقام از سوی VGChartz منتشر شده است و باتوجه به این گزارش آمار فروش 20 میلیونی ایکس‌باکس وان مربوط به ماه فوریه است متاسفانه هنوز رسمی بودن این آمار و ارقام مشخص نیست اما آنطور که پیدا است این رقم تا فوریه 2016 است و شاید مایکروسافت در طول این مدت فروش بیش‌تری را هم ثبت کرده باشد.

اما اگر بخواهیم به نبرد اصلی میان کسنول‌های بازی بازگردیم،مرز فروش کنسول شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن 4 از مرز 30 میلیون گذشته است که مربوط به ماه نوامبر است. البته VGChartz اطلاعات اضافی را هم دراین باره منتشر کرده است که مربوط به آمار و ارقام فروش بازی‌های مختلف برای هردو کنسول است که پرطرفدارن‌ترین بازی‌ها برای هردو کنسول Call of Duty: Black Ops 3، Advanced Warfare ، Grand Theft Auto V،Halo 5: Guardians، and Fallout 4 است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را