هدفون جدید VR سامسونگ به شما حس در حال حرکت بودن می‌دهد

هدفون جدید VR سامسونگ به شما حس در حال حرکت بودن می‌دهد

- دراخبار تکنولوژی
5
۱

همانطور که می‌دانید هدست واقعیت مجازی Gear VR تجربه بسیار شگت‌انگیزی را به کاربران می‌دهد اما هنوز ددید بین واقعیت مجازی و صفحه نمایش مشکلاتی را دارد. در حال حاضر این شرکت با ارائه یک هدفون 4D که در کنفرانس SXSW پرده‌برداری کرد حل کرده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

Entrim 4D ایمپالس های الکتریکی به سیستم دهلیزی در داخل گوشی می‌فرستد و با این ترفند کاربر حس می‌کند که تمام بدن در حال حرکت است و در واقع شبیه‌سازی واقعیت مجازی را بهتر ارائه می‌دهد.

سامسونگ تایید کرده است که این تکنولوژی امن است و برای کاربر هیچ خطری را ندارد و در آزمایشات بر روی انسان موفقیت آمیز بوده است. این هدفون چهار بعدی تجربه بی‌نظیری را به کاربر می‌دهد و واقعیت مجازی را به معنای واقعی تکیمل کرده است. علاوه بر این سامسونگ یک صندلی مخصوص 4D را طراحی کرده است که در واقع با این هدفون 4D همگام‌سازی می‌شود و حرکات آن با آنچه که شما در هدست واقعیت مجازی می‌بینید یکی است. این شرکت به احتمال زیاد قصد عرضه و فروش این صندلی مخصوص را ندارد و این هدفون می‌تواند یک راه بسیار عملی‌تر برای موفقیت در بازار باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

1 نظر

  1. خیلی هدست جالبه دوس دارم هر چ زودتر یکیشو بخرم

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را