سال 1395 مبارک باد

سال 1395 مبارک باد

- دراخبار سایت
27
۱

چند ساعتی بیش‌تر تا شروع سال 1395 نمانده است. این سال برای تکفارس سال بزرگی بود، امسال را هم در کنار شما با تمام انرژی گذراندیم و با هم شاهد اخبار و شایعات بسیاری در زمینه تکنولوژی بودیم. تیم تحریریه تکفارس تمام تلاش خود را برای به‌روز نگه داشتن کاربران کرد و شک نداشته باشید که بیش‌تر از توان مایه گذاشتیم. به هر حال هرگونه که بود گذشت و از همین حالا باید به فکر سال جدید باشیم.

برخيز كه مي رود زمستان
بگشاي در سراي بستان
نارنج و بنفشه بر طبق نه
منقل بگذار در شبستان
وين پرده بگوي تا به يك بار
زحمت ببرد زپيش ايوان
آواز دهل نهان نماند
در زير گليم عشق پنهان
بر خيز كه باد صبح نوروز
در باغچه مي كند گل افشان
خاموشي بلبلان مشتاق
در موسم گل ندارد امكان

هرچند که به آغاز سال 1395 چند ساعتی باقی مانده اما تیم تحریریه تکفارس پیشاپیش سال تازه را به همه کاربران تکفارس و همه ایرانیان این سرزمین تبریک عرض می‌نماید. امیدواریم که سال جدید سالی پر از موفقیت، پر از خبرهای خوب، پر از برکت و خالی از بد‌ی‌ها و کینه باشد. امیدواریم که هرجای ایران‌زمین و جهان هستید همیشه شاد و سلامت باشید.

اما اکنون بهتر است از فرصت استفاده کنیم و درباره تکفارس هم کمی بحث کنیم. بازهم از فردا از لحظه سال تحویل با خبرهای تازه در کنار شما هستیم. تکفارس سال پرفرازو نشیبی را داشت اما با خبرهای نو همیشه مهمان خانه‌های شما بوده است و تمام تلاش ما این است که رضایت شما مخاطبان عزیز را جلب کنیم. اکنون در همین لحظه به شما قول خواهیم داد تا در سال 1395 بیش‌تر از گذشته فعال باشیم و شما را به‌روزتر از گذشته نگه داریم. تکفارس در سال جدید برنامه‌های خاصی را برای بهتر شدن دارد و بخش خبری قرار است که به‌روزتر از همیشه باشد. بازهم پیشاپیش سال خوبی را برای شما آرزومندیم. با نظرات و انتقاداتتان ما را دلگرم کنید.

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

 • avatar

1 نظر

 1. کسری نراقی

  سال نو همگی مبارک
  انشاالله سال 1395 یک سال رویایی و خوب برای همه به خصوص نویسندگان و طرفداران تکفارس باشد

  1+

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را