اپل آیپد 256 گیگابایتی را روانه بازار می‌کند: آیا آیفون 7 دارای ظرفیت 256 گیگابایتی است؟

اپل آیپد 256 گیگابایتی را روانه بازار می‌کند: آیا آیفون 7 دارای ظرفیت 256 گیگابایتی است؟

- درApple, اخبار تکنولوژی, تبلت
0
۰

همانطور که اطلاع دارید شرکت اپل امشب آیپد پرو 9.7 اینچی را معرفی کرد که ظرفیت حافپه آن 256 گیگابایت است. اگرچه آیفون 4 اینچی جدید با حافظه 16 گیگابایتی روانه بازار می‌شود اما آیپد جدید ظرفیت بیش‌تری را دارد و کاربر را از نیاز به حافظه میکرو اس‌دی بی‌نیاز می‌کند. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

تا قبل از برگزاری این کنفراس مطبوعاتی اپل شایعات بسیاری درباره آیفون SE و آیپد پرو 9.7 اینچی منتشر شده بود که هر یک بر مشخصات متعددی اشاره داشتند و در نهایت مشخص شد که آیپد پرو جدید دارای حافظه داخلی 256 گیگابایتی است، البته گزینه‌های دیگری برای انتخاب حافظه شامل 32 و 128 گیگابایتی موجود است.

حال که اپل بر تمامی شایعات پایان داده است نوبت به انتشار خبرهای پیرامون آیفون 7 رسیده است و سوال اینجاست که آیا اپل آیفون 7 را با حافظه داخلی 256 گیگابایتی روانه بازار می‌کند یا خیر؟ البته که اپل نیاز دارد تا آیفون جدید را با بیش‌ترین ظرفیت حافظه ممکن به بازار عرضه کند و در واقع با وجود پرطرفدار بودن آن این کار به نفع اپل است.

در حال حاضر بالاترین ظرفیت آیفون 128 گیگابایت است که مسلما مقدار فضای ذخیره سازی زیادی را برای کاربران به ارمغان آورده است اما ارائه یک مدل 256 گیگابایتی می‌تواند برای برخی از کاربران گزینه مناسبی باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را