اپل آیپد ۲۵۶ گیگابایتی را روانه بازار می‌کند: آیا آیفون ۷ دارای ظرفیت ۲۵۶ گیگابایتی است؟

اپل آیپد ۲۵۶ گیگابایتی را روانه بازار می‌کند: آیا آیفون ۷ دارای ظرفیت ۲۵۶ گیگابایتی است؟

- درApple, اخبار تکنولوژی, تبلت
0
۰

همانطور که اطلاع دارید شرکت اپل امشب آیپد پرو ۹٫۷ اینچی را معرفی کرد که ظرفیت حافپه آن ۲۵۶ گیگابایت است. اگرچه آیفون ۴ اینچی جدید با حافظه ۱۶ گیگابایتی روانه بازار می‌شود اما آیپد جدید ظرفیت بیش‌تری را دارد و کاربر را از نیاز به حافظه میکرو اس‌دی بی‌نیاز می‌کند. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

تا قبل از برگزاری این کنفراس مطبوعاتی اپل شایعات بسیاری درباره آیفون SE و آیپد پرو ۹٫۷ اینچی منتشر شده بود که هر یک بر مشخصات متعددی اشاره داشتند و در نهایت مشخص شد که آیپد پرو جدید دارای حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی است، البته گزینه‌های دیگری برای انتخاب حافظه شامل ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی موجود است.

حال که اپل بر تمامی شایعات پایان داده است نوبت به انتشار خبرهای پیرامون آیفون ۷ رسیده است و سوال اینجاست که آیا اپل آیفون ۷ را با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی روانه بازار می‌کند یا خیر؟ البته که اپل نیاز دارد تا آیفون جدید را با بیش‌ترین ظرفیت حافظه ممکن به بازار عرضه کند و در واقع با وجود پرطرفدار بودن آن این کار به نفع اپل است.

در حال حاضر بالاترین ظرفیت آیفون ۱۲۸ گیگابایت است که مسلما مقدار فضای ذخیره سازی زیادی را برای کاربران به ارمغان آورده است اما ارائه یک مدل ۲۵۶ گیگابایتی می‌تواند برای برخی از کاربران گزینه مناسبی باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را