مایکروسافت: ویندوز 10 هم اکنون بیش از 270 میلیون کاربر فعال دارد

مایکروسافت: ویندوز 10 هم اکنون بیش از 270 میلیون کاربر فعال دارد

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

بیش از 270 میلیون کاربر از زمان انتشار جدیدترین سیستم عامل شرکت مایکروسافت، در جولای سال گذشته میلادی؛ سیستم عامل دستگاه خود را به ویندوز 10 ارتقا یا بر آن نصب کرده‌اند. مایکروسافت آخرین کنفرانس خود را در شهر سان فرانسیسکو با اعلام این خبر آغاز کرد.

پس از از هشت ماه از انتشار جدیدترین  سیستم عامل شرکت مایکروسافت، نادلا مدیر عامل صاحب نام مایکروسافت فعال بودن ویندوز 10 بر روی بیش از 270 میلیون کامپیوتر شخصی و شرکتی را اعلام کرد. در ادامه طبق صحبت های آقای تيري مايرسون معاون اجرایی مایکروسافت، ویندوز 10 نرخ بیشترین رشد فروش و تقاضا را نسبت به نسخه های پیشین این سیستم عامل داشته است؛ به گونه ای که در جدید ترین تحلیل این شرکت نرخ فروش این سیستم عامل محبوب 145 درصد از میزان تصاعد فروش ویندوز 7 بیشتر بوده است. رقمی که به لطف ارتقا رایگان برای دارندگان ویندوز 7 , 8.1 نرخ این تصاعد فروش بسیار بالا گرفته است.

مایکروسافت سعی دارد در طی دو الی سه سال آتی این رقم را به یک میلیارد دستگاه برساند. رقمی که تمامی کامپیوتر های رومیزی، لپ تاپ ها، تبلت های ویندوزی و دیگر دستگاه های بازار را هدف قرار داده است. افزایش کاربران ویندوز 10 دلگرمی برای توسعه دهندگان نظام برنامه های سراسری ویندوز UWP، می‌باشد و توقع داریم با افزایش کاربران این سیستم عامل شاهد نرم‌افزار های اختصاصی بیشتری در بازارچه ویندوز مایکروسافت باشیم.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مشخصات فنی Note 6 فاش شد: از رم 6 گیگابایت تا گواهی IP68

یکی از مهندسان شرکت سامسونگ جدیدا اطلاعات فنی مهم