HTC 10 قبل از اینکه وارد بازار شود کاهش قیمت داشت

HTC 10 قبل از اینکه وارد بازار شود کاهش قیمت داشت

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

HTC 10، پرچمدار بعدی گوشی های تایوانی است که هم اکنون پیش فروش آن آغاز شده است. HTC 10 در تاریخ 10 می به صورت جهانی عرضه می شود. همانطور که میدانید، این گوشی زیبا، پرقدرت و هوشمند  699 دلار  قیمت دارد که از نظر بعضی از کاربران، این قیمت گران است. البته باید توجه داشت که HTC 10 زیبایی خاصی دارد و همچنین امکانات داخلی این گوشی، به حدی خوب است که همه را مجاب می کند قبول کنند که HTC 10 گران نیست.

چند روز قبل، منابع آگاه اعلام کرده بودند که تخفیفاتی برای این گوشی در نظر گرفته شده است. هم اکنون دو شرکتی که مسئولیت پیش فروش HTC 10 را بر عهده داشتند، به صورت رسمی اعلام کرده اند که این گوشی با تخفیفی 100 دلاری رو به رو شده است . طبق این تخفیف، قیمت HTC 10 برابر با 599 دلار است.

شرکت HTC تصمیم گرفته است که این تخفیف 100 دلاری را به صورت کلی لحاظ کند. یعنی آنهایی هم که این گوشی را با قیمت 699 دلار خریده اند می توانند 100 دلار پس بگیرند.

مرکز پشتیبانی شرکت HTC در صفحه رسمی توییتر خود نوشته است که دلیل این تخفیف این است که این شرکت با مسکلات مالی شدیدی رو به رو شده است و برای همین می خواهند قیمت گوشی را کمتر کنند تا تعداد بیشتری فروش برود. حالا باید دید که آیا شرکت HTC توانسته است که دل کاربران را به دست بیاورد و آمار فروش گوشی خود را بالا ببرد با باز هم بعضی از کاربران می گویند که این قیمت گران است.

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

افتتاح شدن مرکز رایتل در شرق تهران

با تازگی، مرکز فروش و ارایه خدمات رایتل