دو گوشی نکسوس HTC در بنچمارک ها رویت شدند

دو گوشی نکسوس HTC در بنچمارک ها رویت شدند

 

ما روز به روز به شواهد بیشتری دست پیدا می کنیم که نشان از این دارند که HTC روی هر دو گوشی گوگل نکسوس برای سال 2016 دارد کار می کند. یکی از این شواهد امروز منتشر شد که نشان از نام رمز گوشی ها و نتایج بنچمارک آن ها داشت.

بنا به سخنان Evan Blass که یک اشاگر معتبر حوزه ی موبایل است، در داخل شرکت HTC این دو گوشی M1 و S1 لقب گرفته اند، و به نظر میرسد  این القاب با نام های Marlin و Selfish که قبلا افشا شده بودند، رابطه دارند.

ممکن است شما قبلا این دو گوشی را با نام های دیگری همچون T55 و T51 شناخته باشید اما این اسم های قدیمی به اندازه ی این دو گوشی که 5.5 و 5.0 اینچ هستند اشاره دارند.

این حدس زده می شود که گوشی های نکسوس جدید HTC دارند با ابعاد 5.7 اینچی Nexus 6P و 5.2 اینچی Nexus 5X جفت می شوند.

بنچمارک ها چه چیز نشان می دهند؟

جدا از هر نامی که این گوشی ها دارند، ما احتمالا به مشخصات فنی این گوشی ها توسط بنچمارک های نامعلومی که در GeekBench منتشر شده اند، دست پیدا کرده ایم.

نتایج این بنچمارک نشان می دهد آن گوشی که به عنوان Google Nexus 6P نام گذاری شده از لحاظ مشخصات فنی و امتیازات با Nexus 6P 2015 بسیار متفاوت است.

این گوشی دارای جدید ترین چیپ کوالکام یعنی 820 (6P 2015 دارای کوالکام 810 است) و 4 گیگابایت رم (6P 2015 سه گیگابایت) می باشد. ای احتمال وجود دارد که این گوشی با نسخه ی N اندروید کار می کند.

این اولین گوشی نکسوس HTC نخواهد بود. این شرکت HTC Dream اولین گوشی اندرویدی دنیا را تولید کرده است و همچنین Nexus One.

این شرکت همچنین تبلت نکسوس 9 را در سال 2014 ساخت گر چه این گوشی نتوانست بخوبی بفروش برسد. HTC دیر به مبارزه ی گوشی ها وارد شد اما این دو گوشی نکسوس می تواند کمک شایانی به موقعیتش نماید.

پرچمدار کنونی این شرکت، گوشی HTC 10 دوباره یک رقیب جدی برای گوشی های دیگر است اما این گوشی نتوانست گلکسی اس 7 اس 7 اج را شکست دهد.

منبع: Techradar

انتهای پیام/.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل تولید روتر های وای فای را متوقف کرده است

به نظر می رسد که روتر های وای