BMW قصد دارد در سال 2021 اولین ماشین خودران دنیا را منتشر کند

BMW قصد دارد در سال 2021 اولین ماشین خودران دنیا را منتشر کند

بنظر میرسد که شرکت BMW قصد دارد که نخستین اتوموبیل خودران را در سال 2021 راهی بازار کند.با تکفارس همراه باشید.

 

به نقل از آقای Harald Krueger مدیر عامل BMW :

ما در سال 2018 با فروش BMW i8 Roadster این فرصت را پیدا میکنیم تا شرایط BMW i،ماشین خلاقانه بعدی خودمان را محیا کنیم.این ماشین قابلیت هایی نظیر رانندگی خودکار، اتصال دیجیتال، طراحی بسیار سبک وزن و هوشمند، یک فضای داخلی کاملا جدید و در نهایت آوردن نسل بعدی از تحرک الکتریکی به جاده را به طور بسیار جذاب و حرفه ای در خود خواهد داشت.

 

جزئیات پراکنده و اطلاعات بدست آماده از طرح احتمالی نسل آینده ماشین های هوشمند BMW آگاهی میدهد.اما این خودروساز آلمانی است که در جهت طراحی خود برای آینده اشاره کرد که یکی از طرح های مورد بحث را در تصویر شاخص مشاهده خواهید کرد.

این ترکیب یک ظاهر طراحی شده ورزشی با ایده های جدید مانند استفاده از کربن بازیافتی متناسب برای بدن، پنجره سمت بازتابنده به منظور کاهش گرما از خورشید در وسیله نقلیه و چرخ بسته قوس برای افزایش آیرودینامیک تعبیه شده است.

بنظر میرسد شرکت مذکور برنامه های بزرگی در تجارت اتوموبیل های خودران در آینده این صنعت دارد.در ماه اوت سال 2015، BMW با همکاری آئودی و مرسدس برای به دست آوردن Nokia’s HERE Maps با صرف هزینه 3 میلیارد دلار به تحقیقات پیرامون پیشرفت mapping tech در autonomous driving کمک کردند.ماه دسامبر گذشته، گفته شد که در حال توسعه نقشه با وضوح بالا برای ماشین خود رانندگی و برنامه ریزی برای جمع آوری داده های ناشناخته از وسایل نقلیه این خودروسازان، به منظور افزایش زمان واقعی نقشه های آن هستند.

 

با ساخت ماشین های Self-Driving نسل تازه ای از وسایل نقلیه ای به روی کار خواهند آمد که میتواند زندگی ها را تحت تاثیر خود قرار دهند.

نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Man Of Steel 2 ساخته میشود | سوپرمن زنده است

تا اونجایی که احتمالا خودتون هم متوجه شدید