با Nifty MiniDrive فضای ذخیره سازی Macbook را افزایش دهید

با Nifty MiniDrive فضای ذخیره سازی Macbook را افزایش دهید

ظاهرا نبرد بین فضاهای ذخیره سازی قرار نیست پایان داشته باشد اما یک سلاح مخفی برای کاربران Macbook معرفی شده ک در ادامه با تکفارس به سمع و نظرتان خواهیم رساند.

Nifty MiniDrive برای مک بوک به شما اجازه ذخیره سازی تا ۱۲۸ گیگابایت نیاز به اتصال هارد درایو،سرعت بخشیدن به سیستم در صورت نیاز را میدهد و تا مدت محدود با قیمت بسیار مناسب ۴۰ دلار به فروش میرسد.دیگه نیازی نیست برای خروج محتوا و یا ذخیره سازی موارد بیشتر به USB پناه ببرید و یا از SD Cards استفاده کنید.با این Nifty MiniDrive که درست در کنار درگاه Micro Sd slot قرار گرفته درج کرده و از فضاسازی مناسب آن بر روی Macbook Pro یا Air استفاده کنید.

شما میتوانید به وسیله تنظیمات پشتیبان گیری روزانه،از حذف تصادفی ،و… جلوگیری کنید.با توجه به رنگ و شکل مطابق با کامپیوترتون،شما به سختی متوجه حضور فضای ذخیره مینی،در دستگاه خواهید شد تا زمانی که شما متوجه شوید که دیگر به این اعلام کننده و فضای بیشتر نیازی ندارید.

مقاومت در مقابل آب و شوک ثابت میکند که این وسیله در هر شرایطی توانایی ایستادگی دارد که میتواند آن را به محدود USB های دارای این ویژگی ها تبدیل کند.

در این مدت که حراج Nifty Minidrive محدود به MacBook Air میشود،گزینه های دیگر نیز مرتبط با drop-down در پیج فروش محصولات دایر میباشد.

هم اکنون میتوانید Nifty MiniDrive مربوط به Macbooks خود را از طریق TNW Deals با قیمت ۳۹٫۹۹$ تهیه کنید.

 

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Man Of Steel 2 ساخته میشود | سوپرمن زنده است

تا اونجایی که احتمالا خودتون هم متوجه شدید