آخرین تصاویر لو رفته باز هم خبر از بودن 3 مدل از آیفون در سال 2016 می دهند

آخرین تصاویر لو رفته باز هم خبر از بودن 3 مدل از آیفون در سال 2016 می دهند

- درApple, اخبار تکنولوژی, موبایل
36
۰

هفته ی پیش تصاویری منتشر شد که از دو زاویه روبه رو و پشت آیفون های امسال را نشان می داد. در تصاویر منتشر شده 3 مدل از آیفون به نام های Apple iphone 7، Apple iphone 7 Plus و Apple iphone 7 Pro دیده می شد. این تصاویر خبر از وجود آیفون جدیدی را می داد که نام آن از روی iPad Pro گرفته شده و با یک دوربین دوتایی در پشت عرضه می شود.

اما تنها اندکی بعد از انتشار عمومی این خبر،  افشا کننده ی معروف Evan Blass که دارنده ی حساب توئیتری معروف به نام @evleaks است، یک توئیت با این مضمون را منتشر کرد که “تنها دو مدل از آیفون نیز امسال معرفی می شوند”. او همچنین اظهار داشت که iPhone 7 و iPhone 7 Plus دارای اسم رمز “Sonora” و “Dos Palos” هستند.

امروز عکس های جدیدی توسط سایت Weibo به نقل از حساب توئیتری @KK منتشر شده است که خبر از سه گوشی متفاوت از خانواده آیفون را می دهد. گفته می شود که تصاویر لو رفته از آیفون های جدید متعلق به نمونه های اولیه است که برای شرکت هایی که لوازم جانبی برای این گوشی ها می سازند، ساخته شده است. این امر به شرکت های فروشنده لوازم اجازه می دهد که یک محصول را بلافاصله پس از ساخته شدن در اختیار داشته باشند. عکس های دیگری که امروز توسط وبسایت Weibo به بیرون درز کرد نشان می دهد که آیفون 7 پرو یک ماژول دوربین دوتایی دارد.

ما شاهد عرضه دو یا سه آیفون توسط اپل در سال 2016 خواهیم بود؟ ما پاسخ قطعی این سوال را تا روز معرفی آیفون های جدید نمی دانیم. مجددا طبق گفته های آقای Blass کنفرانسی که اپل برای معرفی آیفون های جدید برگزار می کند در تاریخ 12 ماه سپتامبر است، این تاریخ 4 روز زودتر از تاریخی است که اپل هر ساله آیفون های خود را در آن روز معرفی می کند. همچنین امروز شایعاتی مبنی بر اینکه نام آیفون جدید Apple iPhone 6 SE خواهد بود به بیرون درز کرده بود.

 

 

منبع:Phonearena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای