یاهو مسنجر به روز رسانی شد

یاهو مسنجر به روز رسانی شد

- درYahoo, برنامه مکینتاش
2
۰

نسخه ی به روز رسانی شده ی پیام رسان یاهو هم اکنون برای رایانه های شخصی در دسترس است.با تکفارس همراه باشید.

پس از آن که نسخه ی جدید “پیام رسان یاهو/Yahoo Messenger” دسامبر گذشته برای سیستم عامل های موبایلی عرضه شد اکنون نوبت ویندوز و مک هست تا طعم جدید این پیام رسان را بچشند.یاهو هفته ی بسیار شلوغ کاری را پشت سر گذاشته است.از جمله آن میتوان به خرید سهام یاهو توسط شرکت “وریزن/Verizon” اشاره کرد.حال امروز یاهو در وبلاگ خود اعلام کرده است که نسخه بهبود یافته و به روز شده ی پیام رسان خود را برای سیستم عامل های ویندوز و مک عرضه میکند.

علاوه بر ویژگی های نسخه ی موبایلی پیام رسان یاهو که در دسامبر سال ۲۰۱۵ عرضه شد نسخه مخصوص سیستم های دسکتاپ ویژگی هایی اختصاصاً طراحی شده برای اشتراک گذاری ساده تر مطالب و گفت و گو ها ی روزمره با دوستان را شامل میشود.

نسخه جدید شامل قابلیت هایی همچون امکان متوقف کردن پیام هایی که ناخواسته ارسال کرده اید, به اشتراک گذاری عکس ها با ویژگی کشیدن و رها کردن و همچنین قسمتی برای جستجوی عکس های متحرک که مایلید در پیام هایتان از آن استفاده کنید.
اگر شما هنوز هم از نسخه قدیمی پیام رسان یاهو استفاده میکنید به نظر وقت آن رسیده که پیام رسان خود را به روز رسانی کنید چرا که اگر این کار را نکنید پیام رسان قبلی در ۵ آگوست از کار باز می ایستد!

منبع:cnet.com

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مشخصات آیپد پرو ۱۲٫۵ اینچی جدید را از اینجا ببینید

اپل روز گذشته از نسل جدید آیپد های