هواوی قصد شکستن رکورد فروش خود را در سال 2016 دارد

هواوی قصد شکستن رکورد فروش خود را در سال 2016 دارد

بعد از اعلام خبر بالا رفتن 40 درصدی میزان فروش محصولات در نیمه اول سال 2016، حال هواوی مقدار فروش مد نظر خود برای کل سال را اعلام کرده است. این کمپانی قصد دارد که تا پایان سال 2016 تعدادی بالغ بر 140 میلیون گوشی هوشمند که رقم بالایی به شمار می‌رود را به فروش برساند. به منظور رسیدن به این هدف، این شرکت قصد دارد تا 15 هزار خرده فروشی دیگر را در سراسر جهان افتتاح کند.

هواوی سال گذشته موفق شد تا 104 میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند، این به آن معناست که اگر این شرکت بتواند به هدف بزرگی که امسال برای خود در نظر گرفته برسد در حقیقت میزان عرضه محصولات خود به بازار را با 30 درصد افزایش رو به رو کرده است.

مدیر ارشد اجرایی بخش مصرف کنندگان کمپانی هواوی یعنی آقای “ریچرد یو چنگ دانگ” اعلام کرده است:
“ما در مورد رسیدن به هدف خود یعنی عرضه 140 میلیون گوشی هوشمند به بازار طی سال 2016 خوشبین و خاطر جمع هستیم … [تعداد فروشگاه‌های حال حاضر ما] بیش از حد کافی است. ما قصد داریم تا خرده فروشی‌های بیشتری را در خارج از مرز چین افتتاح کنیم.”

تا پایان ماه مِه 2016 هواوی بیش از 35 هزار فروشگاه در سرتاسر جهان داشته است که 11 هزار تای آن در چین، 6500 تا در کشورهای دیگر آسیایی، 6200 تا در اروپا و 1500 تا از آن‌ها در آمریکای جنوبی واقع شده‌اند. هواوی در بیش از 170 کشور جهان فروشگاه دارد.

این کمپانی روز پنجشنبه اعلام کرد که فروشی که بخش مصرف کنندگان هواوی در نیمه اول سال 2016 داشته مبلغی حدود 11.6 میلیارد دلار بوده که نسبت به سال گذشته با 41 درصد پیشرفت همراه بوده است. جالب است بدانید بیش از نیمی از این میزان فروش مختص به بازارهای خارج از کشور چین بوده‌اند و مردمان دیگر کشورها استقبال بسیار خوبی از محصولات این شرکت به عمل آورده‌اند.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با