کسانی که Galaxy Note 7 را خریداری کنند به 15 گیگابایت فضای رایگان در Samsung Cloud دست پیدا خواهند کرد

کسانی که Galaxy Note 7 را خریداری کنند به 15 گیگابایت فضای رایگان در Samsung Cloud دست پیدا خواهند کرد

کسانی که Galaxy Note 7 را خریداری کنند به 15 گیگابایت فضای رایگان در Samsung Cloud دست پیدا خواهند کرد. در ادامه همراه تک فارس باشید.

چندی پیش بود که بالاخره Galaxy Note 7 به طور رسمی معارفه شد و مشخص شد که خوشخبتانه همچون Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge (و بر خلاف Galaxy Note 5) از رم جدا نیز پشتیبانی خواهد کرد ولی تنها نسخه از سری Note است که مدل 64 گیگابایتی آن به بازار عرضه می شود. و وقتی در مورد حافظه صحبت می کنیم، باید به این نکته هم اشاره کنیم که خوشبختانه شایعات درست از آب درآمده و Galaxy Note 7 به انضمام Samsung Cloud به بازار خواهد آمد. این یک سرویس جدید است که به همراه این فبلت عرضه خواهد شد و به شما اجازه می دهد تا سقف 15 گیگابایت اطلاعات را ذخیره سازی کنید. این سرویس همچنین به صورت خودکار از اطلاعات شما نسخه پشتیبان (بک آپ) نیز تهیه می کند.

البته تا کنون مشخص نشده که کدام عرضه کننده ها Samsung Cloud را دریافت می کنند چرا که سامسونگ اعلام کرده این قابلیت در کشورها و فروشگاه های مختلف به صورت های گوناگونی در دسترس خواهد بود و شاید در برخی مناطق نیز در دسترس نباشد. با این حال، می توان اطمینان داشت که تمامی خریداران آمریکایی این فبلت این قابلیت را در اختیار خواهند داشت. البته به طور کلی 15 گیگابایت فضا نیز خیلی زیاد نیست اما به هر حال رایگان است و ممکن است مفید واقع شود.

این فبلت را از امروز می توان پیش خرید کرد و در تاریخ 19 آگوست نیز به صورت جهانی عرضه خواهد شد. آیا شما تمایلی به خرید آن دارید؟ این قابلیت Samsung Cloud را چطور ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با تک فارس به اشتراک بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با