بازی نقش آفرینی رایگان اسکوئر اینکس یعنی Mobius Final Fantasy برای اندروید و آی او اس منتشر شد

بازی نقش آفرینی رایگان اسکوئر اینکس یعنی Mobius Final Fantasy برای اندروید و آی او اس منتشر شد

بازی نقش آفرینی رایگان اسکوئر اینکس یعنی Mobius Final Fantasy برای اندروید و آی او اس منتشر شد. در ادامه همراه تک فارس باشید.

امروز روز خوبی برای طرفداران سبک نقش آفرینی است، چرا که شرکت معتبر اسکوئر اینکس (Square Enix) نسخه ای جدید و رایگان از سری قدیمی و پر طرفدار خود یعنی Final Fantasy را برای اندروید و آی او اس عرضه کرده است. نویسنده داستان این نسخه که Mobius Final Fantasy نام دارد، همان نگارنده داستان قسمت های هفتم و دهم سری اصلی بوده است و بازی از گرافیکی 3 بعدی نیز بهره می برد.

داستان این نسخه در چندین فصل تقسیم شده و آن ها با دیگر اتفاقاتی که جهان عظیم بازی رخ می دهند ترکیب می شوند و در کنار آن، محتویات قابل بازی جدیدی برای اولین بار در این سری وجود خواهند داشت و موارد قابل تنظیم دیگری برای شخصیت ها به بازی اضافه شده اند. بازی از سیستم مبارزات نوبتی جدیدی بهره می برد که به طور ویژه برای موبایل طراحی شده است. این سیستم شامل مبارزات تاکتیکی سطح بالایی می شود که در آن هر عملی روی ادامه بازی تاثیر می گذارد. حملات بازی بازان و زنجیره ریتمیک آن ها در قلع و قمع کردن دشمنان نقش به سزایی دارد.

علاوه بر این ها، “سیستم شغل” سری Final Fantasy نیز به این نسخه بازگشته است و به بازی بازان اجازه می دهد تا هر چه عمیق تر شخصیت خود را بسازند. طبق اعلام سازندگان، هیچ محدودیتی میان ترکیب کردن مشاغل و توانایی های شخصیت ها وجود ندارد. بازی بازان می توانند شغل خود را انتخاب کنند، شخصیت خود را بسازند و دشمنان را در هم بکوبند.

این بازی رایگان است و هم اکنون تمامی افرادی که ورژن آی او اس آن ها بالاتر از 7 و ورژن اندروید آن ها بالاتر از 4 است می توانند این بازی را دریافت کنند.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا تمایلی به دریافت آن دارید؟

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با