هر کس قادر به هک کردن Microsoft Edge باشد ۱۵۰۰ دلار جایزه میگیرد!

هر کس قادر به هک کردن Microsoft Edge باشد ۱۵۰۰ دلار جایزه میگیرد!

هک کردن Microsoft Edge |تکفارسهک کردن Microsoft Edge |تکفارس

مایکروسافت امروز جایزه جدیدی را برای فردی که قادر به هک کردن Microsoft Edge باشد قرار داده است. در ادامه ی خبر با تکفارس همراه باشید.

این جایزه مشابه همان جایزه سال گذشته است که مایکروسافت در ژوئن سال ۲۰۱۵ برای کسی که میتوانست اسپارتان/Spartan(که بعد ها نامش به Edge تغییر پیدا کرد) را هک کند در نظر گرفته بود.

جایزه های تا ۱۵۰۰ دلار برای پیداکردن نقطه ضعفی بزرگ در کدگذاری قسمت های داخلی Edge قرار داده شده است. این نقاط خطرناک ترین مناطق قابل هک شدن معرفی شده اند که به هکر اجازه میدهد تا به دستگاه های استفاده کننده از مرورگر مایکروسافت دسترسی پیدا کنند.

جایزه اخیر برای هک کردن Microsoft Edge از امروز تا ۱۵ می سال ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت که مشخصاً مدت زمان طولانی تری به نسبت به مدت زمان جایزه قبلی یعنی دو ماه است.

مایکروسافتی که از موضع خود کوتاه آمد!

اگرچه مایکروسافت مدت زمان زیادی مخالف پرداخت وجه به کسانی که در سیستم شرکت ها نفوذ میکنند بود اما بالاخره در سال ۲۰۱۳ از مواضع خود کوتاه آمد و اعلام کرد که به کسانی که بتوانند Internet Explorer 11 را هک کنند جایزه می دهد. از آن زمان تا کنون برنامه های زیادی برای اینگونه کارها تهیه شده است که بعضی زمان پایان مشخصی ندارند به این معنی که هر زمان موفق به هک شوید می توانید از این جوایز استفاده کنید در حالی که برخی دیگر برای مدت محدودی باقی میمانند.

به خاطر اینکه این جایزه برای یک برنامه ی تحت توسعه قرار داده شده است مایکروسافت به هکر ها هشدار داده که ممکن است با مواردی برخورد کنند که هم اکنون مهندسان مایکروسافت متوجه آن شده اند و در حال تلاش برای درست کردن این مشکل هستند.

“در مدت زمانی که این طرح در جریان است هر کسی بتواند مشکلی که مهندسان ما آن را تایید کنند را پیدا کند تا سقف ۱۵۰۰ دلار آمریکا پاداش خواهد گرفت.”

این مطلبی بود که یکی از مدیران مایکروسافت در یکی از وبلاگ های این شرکت مطرح کرد. اطلاعات بیشتر راجع به این پاداش در سایت مایکروسافت موجود خواهد بود.

آیا شما توانایی هک کردن مایکروسافت اج را دارید؟!نظرات خود را با ا به اشتراک بگذارید!

منبع:ماItworld.com

0

2 نظر

  1. منبع میگه ۱۵k که میشه ۱۵ هزار دلار نه ۱۵۰۰

    1+
  2. منبع میگه ۱۵k که میشه ۱۵ هزار دلار نه ۱۵۰۰

    ______________________________________________________________
    این سیستم نظر دهی خیلی داغونه مخصوصا اون قسمت اخرش که میگه حاصل این چند میشه یه فکری به حالش بگنین.

    1+

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه گوشی Motorola Moto Z2 Force Edition با دیگر پرچم‌داران بازار

گوشی موتورلا موتو زد ۲ فورس ادیشن(Motorola Moto