آپدیت جدید اپلیکیشن نایک پلاس با امکانات تازه برای انروید و ios برای طرفداران برند نایکی عرضه شد

آپدیت جدید اپلیکیشن نایک پلاس با امکانات تازه برای انروید و ios برای طرفداران برند نایکی عرضه شد

با آخرین آپدیت، اپلیکیشن نایک پلاس برای اندروید و ios به یک فروشگاه خرده فروشی برای کاربران خود تبدیل شده است. این خبر بسیار خوشحال کننده ای برای کسانی است که به دنبال جدیدترین کفش های ورزشی در صفحه ی موبایل و تبلت خود هستند. پس از وارد کردن نام، سایز پا و ورزش مورد علاقه ی خود، این اپلیکیشن به صورت خودکار شروع به پیشنهاد کفش می کند.

برای انتخاب ساده تر محصولات، کاربران می توانند دسته ی خاصی از محصولات را که به آن علاقه دارند انتخاب کنند، با نمایندگان فروش تماس بگیرند و یا یک ملاقات رو در رو با عوامل فروش در فروشگاه ها دریافت کنند. همچنین یک فروشگاه یاب برای فروشگاه هایی که با کمپانی نایک همکاری می کنند وجود دارد. به علاوه کاربران می توانند از فید خبری شخصی خود همراه با اخبار ورزشکاران جهانی و اتفاقات ورزشی لذت ببرند.

برای استفاده ی کامل از اپلیکیشن به یک حساب کاربری نایکی نیاز هست که به این معنی است که ورود از طریق حساب های کاربری فیسبوک و گوگل امکان پذیر نیست. در ازای این حساب، کاربران به یکی از اعضای نایک پلاس تبدیل می شوند و از امکاناتی نظیر ارسال رایگان محصولات بهره می شوند. این اپلیکیشن تنها برای کاربران ایالات متحده در دسترس است.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای