اپل گزارش داده است که در حال کار بر روی یک دستگاه سلامت جدید است تا در سال ۲۰۱۷ آن را رونمایی کند

اپل گزارش داده است که در حال کار بر روی یک دستگاه سلامت جدید است تا در سال ۲۰۱۷ آن را رونمایی کند

بر اساس گزارش اخیر روزنامه ی اقتصادی تایوانی، شرکت اپل در حال توسعه ی یک دستگاه سلامت است که تا سال آینده آن را رونمایی کند. ۲۰۱۷ دهمین سالگرد تولید آیفون شرکت اپل است و ما انتظار سورپرایز های زیادی را از این شرکت داریم اما این خبر تنها کمی ما را سورپرایز می کند. بر اساس این گزارش کمپانی اپل قصد ندارد این دستگاه را مبتنی بر ساعت هوشمند خود بسازد.

این گزارش ادعا می کند که اپل در حالا مذاکره با بزرگترین تامین کنندگان از جمله Foxconn، TPK، Zhen Ding و دیگر شرکت های تولیدکننده است. تکنولوژی لمس سه بعدی که در آیفون های ۶S و ۶S Plus به کار رفته است به نظر می رسد که نقش بسیار اساسی در دستگاه جدید دارند که پیشنهاد شده شرکت های TPK و GIS مسئولیت تولید صفحات لمسی این دستگاه را بر عهده بگیرند.

بر اساس گزارش این روزنامه ی اقتصادی شرکت اپل بیش از دو سال است که بر روی نرم افزار این دستگاه سلامت مرموز کار می کند. هم اکنون خبری از اینکه این دستگاه چگونه خواهد بود در دسترس نیست اما بر اساس این گزارش این دستگاه کاملا متفاوت و بسیار گسترده تر از نسل بعدی ساعت هوشمند اپل خواهد بود. با افزایش محبوبیت دستگاه های مربوط به تناسب اندام، اپل ممکن است بر روی دو مقوله، یعنی قیمتی پایینتر از ساعت های هوشمند و ارائه ی امکانات بیشتری به نسبت نمونه های ورزشی مشابه کار می کند.

در هر صورت ما همیشه قبل از ارائه ی موضع رسمی اپل شایعات مختلفی را در مورد دستگاه های این شرکت می شنویم.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما آیا اپل باز هم محصولی انقلابی جدیدی تولید می کند؟

منبع: phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

گوشی های اچ تی سی U11، اچ تی سی U Ultra و اچ تی سی ۱۰ به زودی اندروید ۸ را دریافت خواهند کرد

گوشی های اچ تی سی U11، اچ تی