به روز رسانی جدید Real Racing 3 با خود یک ماشین جدید و 6 رویداد تازه به همراه دارد

به روز رسانی جدید Real Racing 3 با خود یک ماشین جدید و 6 رویداد تازه به همراه دارد

به روز رسانی جدید Real Racing 3 با خود یک ماشین جدید و 6 رویداد تازه به همراه دارد! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

کلاه های ایمنی خود را بر سر بگذارید، چرا که به روز رسانی جدید Real Racing 3 به عنوان یکی از محبوب ترین و برترین بازی های ریسینگ گوشی های هوشمند به نام “تکامل جگوار” عرضه شده است! این بسته الحاقی رایگان است و شش رویداد با مدت زمان محدود به همراه شانس به دست آوردن یک خودروی فوق العاده از شرکت هایی نظیر پورشه (Porsche)، جگوار (Jaguar)، مرسدس بنز (Mercedes Benz) و دوج (Dodge) را برای به شما می دهد.

اما بخش عمده این به روز رسانی به یک فرصت فوق العاده اختصاص یافته است، شرکت در یک ماموریت سه بخشی که در آن شانس به دست آوردن ماشین کلاسیک Jaguar 3 – Type 1963 به طور نامحدود را به دست خواهید آورد. در کنار این خودرو، دو ماشین غول آسای دیگر جگوار یعنی Jaguar XJ220 و Jaguar F – Type SVR را نیز به دست خواهید آورد، آن هم به صورت نامحدود. همچنین یک سری مسابقات محدود دیگر تحت نام Hellcat Limited Time Series نیز به بازی اضافه خواهند شد که به بازی بازان شانس گرفتن ماشین پرقدرت Dodge Challenger SRT Hellcat 2015 را خواهد داد.

این هم لیست کامل رویدادهای محدود این به روز رسانی:

از 9 تا 14 آگوست: در بخش اول رقابت های Jaguar Legacy شرکت کنید تا برنده یک Jaguar E – Type Lightweight 1963 شوید

از 14 تا 19 آگوست: در مسابقات Hellcat Challenge Limited Time Series شرکت کنید تا برنده یک Dodge Challenger SRT Hellcat 2015 شوید

از 20 تا 25 آگوست: در بخش دوم رقابت های Jaguar Legacy شرکت کنید تا برنده یک Jaguar XJ220 شوید

از 27 تا 30 آگوست: در رقابت های Samsung Championship Limited Time Series شرکت کنید تا برنده یک Mercedes Benz SLS GT3 شوید

از 31 آگوست تا 5 سپتامبر: در بخش سوم رقابت های Jaguar Legacy شرکت کنید تا برنده یک Jaguar F – Type SVR شوید

از 10 تا 18 سپتامبر: در هشتمین فصل The Gauntlet شرکت کنید تا برنده یک Porsche 911 Carrera S 2016 شوید

به روز رسانی “تکامل جگوار” برای بازی Real Racing 3 هم اکنون بر روی اپ استور و گوگل استور به طور رایگان در دسترس قرار دارد. خود بازی هم شامل پرداخت های درون برنامه ای می شود.

نظر شما در رابطه با این به روز رسانی چیست؟ آیا آن را دریافت می کنید؟ به طور کلی بازی Real Racing 3 را چطور ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Phonearena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با