به روز رسانی جدید Spider – Man Ulimited به بازی 40 ماموریت جدید اضافه می کند

به روز رسانی جدید Spider – Man Ulimited به بازی 40 ماموریت جدید اضافه می کند

به روز رسانی جدید Spider – Man Ulimited به بازی 40 ماموریت جدید اضافه می کند! در ادامه همراه تک فارس باشید.

بازی Spider – Man Unlimited عنوانی است که تمامی مردان و زنان عنکبوتی در تاریخ مارول را برای مبارزه با نیروهای اهریمنی کنار یکدیگر جمع کرده است. حالا، گیم لافت (Gameloft) به عنوان سازنده بازی دست به عرضه یک به روز رسانی جدید زده که محتویات جدید و زیادی را به بازی اضافه می کند که مهم ترین آن ها اضافه شدن 40 ماموریت به بخش داستانی بازی است که این مراحل در نیو یورک سال 2099 رقم می خورند و بازی بازان باید به مصاف نسخه سال 2099 ای گرین گابلین بروند، در حالی که می توانند شخصیتی از بین این افراد انتخاب کنند: مرد عنکبوتی – ونوم – فلیپ ساید و …

علاوه بر مورد بالا، بازی قرار است تا با در دسترس قرار دادن رویدادهای روزانه و هفتگی مرتبط با 7 بخش از دنیای مارول تا هفته ها شما را با چالش های مختلف سرگرم کنند. از کدام از این بخش ها شامل 5 مبارزه با باس (Boss) و 25 مرحله جدید می باشد پس همین حالا هم به اندازه کافی محتویات در زمان 50 سالگی شخصیت مرد عنکبوتی در بازی این شخصیت محبوب وجود دارد.

این به روز رسانی هم اکنون در دسترس بازی بازان قرار دارد، هرچند که تمامی محتویات آن در این لحظه در دسترس قرار ندارند و به مرور آزاد خواهند شد.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا تمایلی به دریافت آن دارید؟ نظرات خود را با تک فارس درمیان بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با