تصاویر منتشر شده از پنل جلویی آیفون از وجود دکمه لمسی خازنی برای دکمه خانه این گوشی خبر می دهد

تصاویر منتشر شده از پنل جلویی آیفون از وجود دکمه لمسی خازنی برای دکمه خانه این گوشی خبر می دهد

چند روز پیش بود که تصاویری از پنل جلویی صفحه نمایش آیفون 7 را منتشر کردیم. این تصاویر شامل اطلاعاتی از جمله رزلوشن تصویر صفحه نمایش هر دو گوشی بود.  بر اساس آن تصاویر گوشی آیفون 7 با یک صفحه نمایش 4.7 اینچی با رزلوشن 1080 در 1920 و گوشی آیفون 7 پلاس با یک صفحه نمایش 5.5 اینچی با دقت تصویر 1440 در 1334 عرضه خواهند شد. با این مشخصات آیفون های امسال پیشرفت قابل توجهی در صفحه نمایش های خود به نسبت آیفون های سال گذشته خواهند داشت.

امروز تصاویر کاملی از پنل جلویی آیفون 7 به بیرون درز کرد و در این تصاویر مکان تعبیه شده برای دکمه ی خانه دست خوش تغیرات شده که این تصاویر شایعات قبلی مبنی بر اینکه اپل قصد دارد دکمه ی خانه ی فیزیکی را با یک دکمه ی لمسی خازنی جایگزین کند را تایید می کند. الکترومغناطیس به کاربر اجازه می دهد که با فشار دکمه همان حس کلیک کردن در دکمه ی خانه ی قبلی را احساس کنند. این صدا ممکن است کمی دور از ذهن باشد که چگونه یک دکمه ی لمسی خازنی همچین صدایی را تولید کند اما شرکت اپل این تکنولوژی را قبلا در مک بوک های خود استفاده کرده بود.

تصاویر گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در رنگ طلایی که امروز منتشر شد دارای دکمه ی خانه هستند و واین دکمه ها به نظر می رسند ک دقیقا همان دکمه های فیزیکی قدیمی است که اپل همواره در آیفون های خود از آن ها استفاده می کند. اما همانگونه که ذکر کردیم این به صورت کامل و 100% معلوم و قابل شناسایی نیست. ممکن است تا شهرویر که این گوشی ها رسما معرفی شوند ویدئوهایی منتشر شوند که جزئیات دقیق تری از دکمه هایی که اپل قصد دارد در نسل بعدی آیفون های خود از آن استفاده کند در اختیار ما قرار دهند.

منبع : PhoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای