احتمالاً در سال 2017 باید منتظر یک آیفون شیشه ای باشیم

احتمالاً در سال 2017 باید منتظر یک آیفون شیشه ای باشیم

احتمالاً در سال 2017 باید منتظر یک آیفون شیشه ای باشیم! در ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

طبق گزارش تازه ای که از Nikkei Asian Report به انتشار رسیده، فاکس کان (Foxconn) که یک تولید کننده قراردادی است در حال طراحی یک قاب شیشه ای برای آیفون سال 2017 است. پس از چرخه دو ساله و تکراری گوشی های آیفون، به نظر آیفون سال آینده پر از ویژگی های جدید است و تفاوت ها و تمایزهای زیادی از لحاظ ظاهری با پیشینیان خود خواهد داشت. اما از آن جایی که سال 2017 دهمین سالگرد گوشی های هوشمند تاریخ ساز اپل است، امسال اپل تنها چند تغییر جزئی را در گوشی های پرچمدار خود به وجود می آورد در حالی که خود را برای سال آینده و ایجاد تغییراتی عمده در گوشی ها آماده می کند.

طبق گفته های منبعی نزدیک به مرکز توزیع اپل در تایوان، فاکس کان از سال گذشته تحقیقات و کار بر روی قاب تماماً شیشه ای را آغاز کرده تا بتواند به بهترین خروجی برای اپل سال 2017 برسد. این تولید کننده قراردادی یکی از مونتاژ کنندگان آیفون پلاس است ولی در زمینه تولید قاب آهنی برای آیفون 6 اس پلاس و آیفون اس ای هم فعالیت داشته است. این شرکت همچنین برای آیفون 7 پلاس قاب آهنی تولید خواهد کرد. دو تولید کننده دیگر قاب های آیفون که اپل آن ها را به خدمت گرفته شرکت تایوانی Catcher Technologies و شرکت آمریکایی Jabil Circuits هستند.

آیفونی که در سال 2017 عرضه خواهد شد احتمالاً قابی شیشه ای با چارچوب فلزی و یک نمایشگر آمولد خواهد داشت. اسکنر اثر انگشت برای تائید هویت نیز گفته شده که در داخل نمایشگر جا سازی خواهد شد، که این مسئله موجب می شود تا کل صفحه نمایش گوشی را در بر بگیرد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا در سال 2017 شاهد یک آیفون شیشه ای خواهیم بود؟ و اگر این مسئله صحت داشته باشد، تمایلی به خرید آن گوشی دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با