سامسونگ تائید کرد که گلکسی تب اس ۳ در ماه آینده معرفی می شود

سامسونگ تائید کرد که گلکسی تب اس ۳ در ماه آینده معرفی می شود

تقریبا از یک ماه پیش شایع شده بود که سامسونگ در اول ماه سپتامبر از نسل جدید تبلت خود به نام گلکسی تب اس ۳ خود رونمایی خواهد کرد. پس از آن نیز گزارش هایی منتشر شدند مبنی بر این که این تبلت بالا رده ی سامسونگ در نمایشگاه IFA 2016 که در برلین برگذار می شود در کنار ساعت هوشمند گیر اس ۳ رونمایی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.به تازگی سامسونگ تائید کرده است که در تاریخ ۳۱ام آگوست (یعنی دو هفته ی دیگر) از ساعت هوشمند گیر اس ۳ خود رونمایی خواهد کرد و با این اوصاف به نظر می رسد سامسونگ در نظر دارد تا این تبلت جدیدش را در یکی از بزرگترین نمایشگاه های الکترونیکی جهان، IFA رونمایی کند و دل هواداران خود را شاد گرداند.

در پستی که در سایت رسمی سامسونگ کلمبیا منتشر شده است، اعلام شده است که تبلت گلکسی تب اس ۳ در ماه سپتامبر رونمایی خواهد شد و در ماه دیگر در این کشور در کنار گلکسی نوت ۷ عرضه خواهد شد. هر چند در این پست ذکر نشده است که این تبلت دقیقا در نمایشگاه IFA رونمایی خواهد شد و یا نه، اما از کنفرانس های سال قبل سامسونگ به این نتیجه می رسیم که به احتمال قوی این تبلت در نمایشگاه IFA رونمایی شود، نه در کنفرانسی دیگر. این پست درباره ی مشخصات این تبلت حرف زیادی نزده است اما از ترجمه ی این متن چنین به دست می آید که این تبلت بسیار شبیه به پیشینیان خود به خصوص گلکسی تب اس ۲ خواهد بود، و قابلیت های جدیدی را خواهد داشت که فعلا معرفی نشده اند و بسیار جدید خواهند بود.

سامسونگ اوایل امسال نسخه ی به روز شده ی تبلت گلکسی تب اس ۲ خود را منتشر کرد و فعلا ما اطلاعات چندانی از قابلیت ها و مشخصات فنی این دستگاه اطلاعات زیادی را در دست نداریم و باید تا زمان معرفی این دستگاه صبر کنیم.

نظر شما درباره ی این تبلت چیست؟ چه انتظاراتی از این تبلت دارید؟

منبع: SamMobile

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل تولید روتر های وای فای را متوقف کرده است

به نظر می رسد که روتر های وای