اپلیکیشن های اندرویدی بینگ و اسکایپ به روز رسانی جدیدی را دریافت کردند

اپلیکیشن های اندرویدی بینگ و اسکایپ به روز رسانی جدیدی را دریافت کردند

اپلیکیشن های اندرویدی بینگ و اسکایپ به روز رسانی جدیدی را دریافت کردند! در ادامه همراه تک فارس باشید.

نسخه اندرویدی دو اپلیکیشن مربوط به مایکروسافت، یعنی بینگ (Bing) و اسکایپ (Skype) به روز رسانی جدیدی را دریافت کردند. به روز رسانی مربوط به اسکایپ، به این اپلیکیشن بات های جدیدی را اضافه می کند و همچنین چندین باگ را برطرف کرده و در مجموع، باعث پایداری و ثبات بیشتر آن می شود. برای به دست آوردن بات ها (که می توانید به همان راحتی که با دوستان تان چت می کنید، به چت کردن با آن ها مشغول شوید) نسخه به روز رسانی شده اسکایپ اندروید را باز کنید و به قسمت مخاطبان بروید. دستور مربوط به اعمال (Action) شناور روی بخش مخاطبان را انتخاب کنید، بخش صورتی رنگ بات ها (Bots) را لمس کرده و سپس خواهید دید که به بخش مربوط به بات ها هدایت شده اید و در آن جا می توانید از میان بات های مختلف، هر کدام را که دوست دارید برای “صحبت کردن” انتخاب کنید.

اپلیکیشن اندروید بینگ نیز یک به روز رسانی دریافت کرده است که با خود تغییراتی را به همراه می آورد. بهتر است نگاهی به لیست کامل این تغییرات بیندازیم:

موسیقی: یک موسیقی در حال پخش را در قسمت جستجو وارد کنید (یا اصلاً به طور کلی، نام یک آهنگ را وارد کنید) و سپس شاهد پخش شدن ویدیویی برای آن که شامل متن آهنگ می شود باشید. علاوه بر آن با توجه به اضافه شدن یک میانبر (Shortcut) برای دسترسی به بخش موسیقی، حالا حتی راحت تر از قبل می توانید به آهنگ ها و هنرمندان محبوب دسترسی داشته باشید.

پیش نمایش ویدیوها: به کمک این قابلیت، پیش نمایش مربوط به ویدیوها به صورت خودکار و بدون صدا در قسمت جستجوی ویدیو پخش خواهند شد.

ویدیوهای مرتبط: این قابلیت به شما اجازه می دهد تا به ویدیوهای مرتبط با ویدیویی که تماشا می کنید دسترسی پیدا کنید.

همچنین، جستجوی مربوط به دوربین گوشی هم حالا از فلش، زوم و دوربین جلویی گوشی پشتیبانی خواهد کرد.

شما می توانید هر دو اپلیکیشن را از استورهای مختلف تهیه کنید.

نظر شما در رابطه با این دو اپلیکیشن و به روز رسانی های جدیدشان چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با